Kaik Brito měl UFC smlouvu doslova na dosah, ale bohužel selhal

Kaik Brito

Před čtrnácti dny odstartovala nová sezóna projektu Dana White´s Contender Series, kde se zápasníci a zápasnice pokouší získat smlouvu s organizací UFC. Klíč je přitom jednoduchý – předvést nejlepší možný výkon a ohromit prezidenta UFC Danu Whitea a jeho matchmakery. Dnes v noci šel do akce i bývalý OKTAGON šampion Kaik Brito, který měl vysněný UFC kontrakt doslova na dosah, ale nakonec bohužel hořce selhal.

Co se to děje?! Objeví se v RedFace jedna z největších hvězd OKTAGONu?

Vše přitom začalo velice dobře. Brito totiž hned od prvního kola trefoval jedovaté kopy, kterými soupeře nutil ke změnám postoje, a údery, kterými postupně bodoval. Elliott se v prvním kole hned několikrát pokusil boj přenést na zem, což se mu buď nepovedlo a nebo jen na chvíli, protože Kaik pohotově vstával. Navíc se snažil hrozit i ze země, kdy při jednom vstávání vystřihl hodně nečekaný úder.

První kolo bylo každopádně hodně vyrovnané, což se nedá říct o tom druhém, které jasně ovládl Brito. Ten totiž tvrdými údery dostal soupeře do obrovských problémů a poté ho v podstatě lovil a čekal na poslední ránu. Do té se však bohužel snažil dát úplně vše, přičemž se naprosto vyčerpal, zatímco Elliott všechno bití vydržel a dokonce se snažil vracet. Druhé kolo končilo na zemi, kde měl Brito jak na zlatém podnose připravený armbar, po kterém se však vrhl až moc pozdě a dal tak Elliottovi šanci, aby ho zachránil gong.
Ve třetím kole se pak bohužel ukázalo, že Kaik nechal vše ve druhém dějství. Pro soupeře, který se velice rychle zotavil z tvrdého výprasku, tak nebyl problém ho trefovat a nakonec ho vzít na zem, kde duel také skončil.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený UFC (@ufc)

 

Dva rozhodčí to nakonec viděli o bod pro Elliotta a jeden rozhodčí nabodoval remízu, což nic nezměnilo na tom, že Brito na prahu splnění svého snu padl. V prvním a hlavně ve druhém kole se totiž až moc hladově hnal za ukončením jednou tvrdou ranou a spálil všechnu energii, kterou měl k dispozici.

Co bude teď? Možná návrat do OKTAGONu, kde se však bude muset Kaik postavit do řady, protože už není šampionem divize. Titul mu byl totiž nedávno odebrán…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *