Turnaj OKTAGON 46 přichází na poslední chvíli o zajímavý zápas!

Organizace OKTAGON MMA se už tento víkend vrací do Frankfurtu, kde minulý rok začala dnes už hodně úspěšná německá expanze. Těšit se tak můžeme na titulový duel a zajímavá německá jména, ale i další kolo milionového projektu Tipsport Gamechanger. Bohužel také jsme na poslední chvíli přišli o jednoho zajímavého zápasníka.


Clash promotér Le Sy prozrazuje, koho už v organizaci nejspíš neuvidíme

Zajímavý spád má od včera souboj Daniela Hromka s novou akvizicí organizace OKTAGON Zoranem Solajou, který na svém Instagramu zveřejnil vzkaz, ve kterém hlásí, že z osobních důvodů nemůže nastoupit k zítřejšímu zápasu s Danielem Hromkem, který měl odstartovat celý turnaj ve Frankfurtu. Ovšem zároveň to vypadá, že se samotný zápasník dokázal „nahradit“. 

„Ubíjí mě, když musím říct, že ruším zápas. Rozhodnutí se mi zcela vymklo z rukou a nikdo není zklamanější než já. Poslední rok jsem tvrdě trénoval a mou prioritou číslo jedna byl návrat do klece. Poslední čtyři týdny jsem držel přísnou dietu a připravoval se na turnaj OKTAGON. Z osobních důvodů mi však tentokrát nebylo umožněno zápasit. Věřte mi, že jsem zkusil všechno, co bylo v mých silách. Omlouvám se všem, kterých se to týká – zejména mému soupeři.“ napsal Solaja na Instastories a zároveň dodal, jaké je řešení této situace. 
„Naštěstí se do zápasu zapojí můj bratr Daniel. Věřím, že se brzy vrátím do klece. Moc děkuji OKTAGONu, že jste mi dali tuto příležitost, a doufám, že se brzy utkám na některé z vašich dalších akcí,“ dodal Zoran Solaja. 

Zřejmě se tedy našlo zajímavé řešení této situace a Daniel Hromek nepřijde o svůj zápas. Navíc se postaví soupeři, který je stejně jako on převážně postojář. Daniel Solaja se například v roce 2016 účastnil velkého turnaje GLORY, kde se v hlavním zápase utkali Rico Verhoeven a Badr Hari. Solaja na vítězství ovšem nedosáhl a padl s Harutem Grigorianem, který později dostal v GLORY titulovou šanci. V MMA to má zatím 1:0, když v roce 2019 ukončil Chrise Kalba na submisi. Každopádně náhradní soupeř musí být ještě oficiálně potvrzen ze strany organizace OKTAGON.  
Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Jungwirth vs Palaiologos

Grabinski vs Apollo

Engizek vs Matias Juarez

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Topuz vs Odunjo

Samsonidse vs Hantea

Hromek vs Solaja

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?
18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Široký vs ?

Kuzník vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *