Byla to jízda! Vašek Mikulášek se dojemně loučí, lituje a děkuje

Mikulášek

Kolem Vaška Mikuláška bylo v poslední době poměrně rušno. Možná až moc… Rychlá prohra s Magnorem a následný konec kariéry, který však trval jen pár dní, abychom pak v hlavním zápase turnaje FABRIQ 3 dostali zbytečné odklepání ve třetím kole. Mikulášek sice přiznal problémy a projevil snahu na nich pracovat, ale na turnaji OKTAGON 47 i přesto došlo ke zbytečnému konfliktu, který možná stojí za posledním vzkazem Mikuláška, který se v podstatě loučí.


 

A proto je UFC jednička! Vlk Chimaev má náhradu a vám spadne brada

„Byla to jízda, ne?! Nikdy bych nevěřil, jak moc enegrie mi to dalo. Nikdy nebudu litovat ničeho. Prostě jsem si rozdal špatné karty! A teď dám asi x lidem to, co tak moc chtěli. Děkuji všem, co se mnou stáli! Drželi! A měli mě rádi!

Jsem, jaký jsem a vždycky přiznám chyby! Mrzí mě, co vše jsem nedokázal splnit. Mrzí mě, kolik problémů jsem udělal! Jako vše, i za své hlouposti si musím odnést jakoukoliv cenu! Děkuji, že jste byli se mnou. Nikdy nezapomenu, jak krásné to bylo. Děkuji lidem, co mi dali šanci a mrzí mě, že jsem vás zklamal,“ umístil Vašek Mikulášek na svůj IG profil vzkaz, který zní jako další loučení, ale tentokrát asi definitivní.

Uvidíme tedy, co dalšího se dozvíme, ale je klidně možné, že Mikulášovi srazil vaz zmíněný konflikt z Bratislavy, na který měly obě strany rozdílný názor, ale je evidentní, že k nějakému konfliktu došlo a že byl zbytečný. Obzvlášť pro Mikuláška, který měl kolem sebe už tak hodně kontroverze.

  

Je možné, že Mikuláškovi zlomil vaz poslední incident?

„Na OKTAGONu jsem po zápase Kuby Dohnala odcházel s týmem pryč z haly. Před námi stál Václav Mikulášek s kamarádem a začal pokřikovat, proč na něj ´čumím´. Dvakrát jsem mu řekl, že na nikoho nečumím, že jsem smutný za Kubu Dohnala a nemám náladu něco řešit.

Pak ke mně šel s tím, že o něm údajně něco vykládám a že ať mu to řeknu do očí, tak jsem se ho dvakrát zeptal co konkrétně a komu vykládám a místo odpovědi mi tam přes lidi, kteří stáli mezi námi, něco přiletělo, což jsem neviděl a nečekal, protože jsem stál s rukama dole, takže jsem spadnul. Nic se nestalo, šli jsme s kluky od Kuby z týmu ven a na hotel. To je asi tak celé,“ řekl pro MMA Shorties k celé situaci Jakub Müller.

 

Jak reagoval Vašek Mikulášek? „Lidi mě bombardují, že bych se měl vyjádřit k něčemu, co se včera údajně stalo. Ono se zase tolik nestalo. Bylo to trochu úplně jinak. Jak všichni známe toho slavného trenéra z Havířova. Je to stará ulhaná svině a vždy bude stará ulhaná svině. Za mě je úplně fuk, co kde vykládá. Já vím, jak to bylo, a on také dobře ví, jak to bylo. Doufám, doufám, že jednou doplatí na to, co všechno dělá, křivák jeden,“ reagoval Mikulášek, který tedy verzi celé situace zpochybnil.

 


1 komentář na “Byla to jízda! Vašek Mikulášek se dojemně loučí, lituje a děkuje”

  1. Pingback: Člen týmu, který Mikuláška přidržoval, popisuje, jak proběhl konflikt, který vedl ke konci v OKTAGONu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *