Boráros prolomil ticho a reagoval na možný sázkový podvod! Bohužel si však plete pojmy

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA. Nyní Gábor vůbec poprvé nabídl k celé věci vyjádření, ve kterém si však plete pojmy.

Conor McGregor je ze hry! Šance pro duel Procházka vs Pereira?

„Už dávno jsem se k tomu chtěl vyjádřit, ale zatím na to nedošlo. Ani vlastně nevím, na co jsem čekal. Já jsem totiž netušil, že lidé budou celou tu kauzu brát tak vážně a že si budou myslet, že mají pravdu.

Můžu asi začít tak, že si lidé mysleli, že jsem prodal zápas. Když má někdo rozum, tak by nad tím měl přemýšlet. Jak se dá prodat zápas, když vyhraješ? To je jaká píčovina? To neexistuje. Když prohraješ zápas, tak se může říkat, že to někdo prodal. Neřeknu, kdybych zahrál, že jsem dostal KO a prohrál bych. Za to bych určitě dostal velkou sumu, protože na to byly nejvyšší kurzy.
  

Já jsem však vyhrál. Vyhraný zápas se nedá prodat. V druhé řadě je také třeba pamatovat na to, že jsem vyhrál tak, že se soupeř zranil. Co s tím mám dělat? Dostal hodně kopů a ve druhém kole dostal a byl zraněný. Proto jsem já prodal zápas? To nemá smysl. Je to totální píčovina. Takové věci neexistují. Takovou formou se zápas prodat nedá,“ rozpovídal se Gábor Boráros vůbec poprvé o celé kauze pro Netky.sk.

Gábor si však bohužel smutně plete pojmy. Celou dobu se totiž neřeší to, že prodal zápas, ale že mohl se soupeřem schválně dojít až do druhého kola, na což sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé sázky. Celou dobu se tak řeší to, že Gábor soupeře v prvním kole dostal do problémů, ale nešel pro ukončení a místo toho odjel prvních 5 minut v hodně tréninkovém tempu. Hned do prvního kopu druhého kola dal však více síly, než do jakéhokoliv jiného dosavadního úderu, a Medvedovski, jak má ve zvyku, šel na zem, ze které už nevstal.

Gáborovi možná v poslední době dodalo sebevědomí to, že od policie získal papír ohledně vyšetřování, ale ten zatím vůbec nic neznamená.
 

Gábor má prý papír od policie, ale…

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.
Vyjádření Tipsportu

Nám se nyní podařilo získat vyjádření od sázkové společnosti Tipsport. K situaci kolem Borárose se vyjádřil hlavním bookmaker společnosti Pavol Boško. „Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie ohledem dalšího postupu a jsme plně součinní. Stále platí, že jakýkoliv zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neobjeví.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *