Conor McGregor je ze hry! Šance pro duel Procházka vs Pereira?

Conor, Prochazka

Oblíbený irský bojovník Conor McGregor se letos vrátil jako trenér v reality show The Ultimate Fighter (TUF) 31. Proti McGregorovi se na druhé straně postavil Michael Chandler a očekávalo se, že se oba na koci roku střetnou ve vzájemném zápase. Dlouho se spekulovalo o turnaji UFC 296, který se koná 16. prosince, ale nyní to vypadá, že se McGregor v oktagonu skutečně objeví až příští rok.

Velká PFL loupež?! Americká organizace vyfoukla UFC šampiona dvou divizí

Conor McGregor  připustil, že jeho plán zápasit na UFC 296 se s největší pravděpodobností neuskuteční – ale není to kvůli nedostatku jeho chuti. McGregor v neděli couvl ohledně zápasu na turnaji UFC 296 16. prosince týden poté, co MMA světu řekl, že bude pravděpodobně bojovat s Michaelem Chandlerem, svým protivníkem, trenérem v The Ultimate Fighter 31.

„Nevypadá to, že by k tomu mělo dojít. Nenechají mě bojovat v prosinci, dámy a pánové,“ řekl Conor v hlasových zprávách na Twitteru. Vzkazy přišly necelých 24 hodin poté, co prezident UFC Dana White prosincový termín odstřelil a za cíl McGregorova návratu označil začátek příštího roku.
Na začátku tohoto roku byl galavečer UFC 296 očekávaným místem pro zápas McGregor vs. Chandler. McGregor však potřeboval strávit šest měsíců v testovacím programu na doping, který spravuje antidopingový partner organizace, U.S. Anti-Doping Agency, ale promeškal lhůtu pro přihlášení. UFC by teoreticky mohla McGregorovi udělit výjimku z šestiměsíčního okna. Učinila tak, když se Brock Lesnar vrátil z důchodu a zápasil na UFC 200. Bývalý šampion těžké váhy následně neprošel dopingovým testem a byl na jeden rok suspendován, což byl pro UFC a USADA velký trapas. Výjimka byla udělena také bývalé šampionce Mieshe Tate. 

„Jsem připravený, to ano,“ řekl McGregor. „Chci do toho jít. Chtěl jsem datum 16. prosince. Dal jsem do toho všechno. To se ale nestane. Ani to nevypadá, že by se to mělo stát. Myslel jsem, že jsme to potvrdili, ale ukázalo se, že to možná není tak úplně pravda. Já nevím. Uvidíme se všichni brzy, začátkem příštího roku – doufejme.“

Conor McGregor se tedy s největší pravděpodobností vrátí až na začátku příštího roku, což je tedy šance pro Jiřího Procházku. Pokud bude Conor ze hry, tak by měl být v hlavním zápase galavečeru UFC 296 v Las Vegas. Doufejme, že potvrzení od UFC přijde v nejbližších dnech.  


8 komentářů na “Conor McGregor je ze hry! Šance pro duel Procházka vs Pereira?”

  1. Nenechají mě bojovat v prosinci, dámy a pánové,“ řekl MCMagor a lhář. Nemáš žrát ty svinstva, máš se přihlásit do antidopingového programu jako všichni a mohl mít zápas. Takhle budeš zase jenom psát ty svoje bláboly, které už nikdo nebere vážně. MMA je úplně někde jinde než když byl na svém údajném vrcholu.

  2. Pingback: Organizace OKTAGON hlásí další zahraniční posilu! | MMA Shorties

  3. Pingback: Paul opět vyzval ke zvýšení platů v UFC! Jaký by měl být základ? | Shorties

  4. Pingback: Buldozer Škvor se představí v Německu! Kdo se mu do cesty postaví tentokrát?

  5. Pingback: Brito má naváženo a dnes zabojuje o smlouvu s UFC | MMA Shorties

  6. Pingback: Boráros prolomil ticho a reagoval na možný sázkový podvod! Bohužel si však plete pojmy

  7. Pingback: Boráros přiznává, proč se v souboji se slabým Medvedovskim nehnal za ukončením

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *