Gábor Boráros má jasný vzkaz pro všechny, kteří ho kritizovali a pochybovali o něm

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo až okatě tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA, což samozřejmě vyvolalo silnou vlnu kritiky směrem k vítězi první řady reality show OKTAGON Výzva. Co by Boráros všem takovým kritikům a pochybovačům vzkázal?

Boráros prolomil ticho a reagoval na možný sázkový podvod! Bohužel si však plete pojmy

„V první řadě bych jim rád vzkázal, že vůbec nevím, proč si mysleli, že mají pravdu. Jen já vím, co je pravda. Já jsem to prožil a já jsem tam byl. Přesně vím, jakou jsem měl taktiku a přesně vím, co se stalo. Nikdy v životě jsem nepotřeboval prodat zápas. Nikdy jsem nad tím ani nepřemýšlel a nikdy nebudu. Není moje chyba, že se soupeř ve druhém kole zranil. Lituji ho. Nikdy jsem totiž nevyhrál tak, že by se soupeř zranil. Neměl jsem z toho ani moc dobrý pocit. Trefil jsem ho a on se zranil. Nebyl to žádný super pocit, jak kdybych vyhrál normálně,“ poslal Boráros skrze Netky.sk zprávu všem, kteří ho kritizovali a pochybovali o něm.

Už brzy přitom Gábora uvidíme zpět v boji. Na konci září ho totiž čeká zápas v jeho nové maďarské organizaci COMBAT X, kde půjde znovu do boje. Kolem jeho dalšího osudu v předních domácích organizacích však zatím stále není jasno. Gábor sice sehnal papír od policie, že proti němu není vedeno vyšetřování, ale to aktuálně nic neznamená, protože celý proces stále běží.
 

Gábor má prý papír od policie, ale…

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.
Vyjádření Tipsportu

Nám se nyní podařilo získat vyjádření od sázkové společnosti Tipsport. K situaci kolem Borárose se vyjádřil hlavním bookmaker společnosti Pavol Boško. „Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie ohledem dalšího postupu a jsme plně součinní. Stále platí, že jakýkoliv zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neobjeví.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *