Zkušený promotér předpovídá výsledek boxerské bitvy Joshua vs Ngannou

Boxer Anthony Joshua a promotér Eddie Hearn z Matchroom Sport museli vyhlásit „konkurz“ poté, co Deontay Wilder prohrál s Josephem Parkerem a zhatil tak plány na dlouho očekávaný souboj Joshua vs. Wilder. Ale co se týče záložních plánů, rozhodně mohli udělat něco horšího. Nakonec se Joshua utká s bývalým šampionem UFC Francisem Ngannou.


Silná zpověď! Kotalík prolomil mlčení a hodně otevřeně promluvil o problémech

Joshua by se měl 8. března v saúdskoarabském Rijádu utkat s bývalým šampionem UFC v těžké váze Francisem Ngannou ve velkolepém boxerském zápase na 10 kol. „Samozřejmě, že jsem nadšený, je to skvělý zápas,“ řekl promotér Eddie Hearn v pondělí v pořadu The MMA Hour.

„Mám pocit, že si tu šanci Francis po zápase s Furym zasloužil , určitě by měl pokračovat na této úrovni. Už se na ten zápas těším. Už jste mě slyšeli říkat, že opravdu věřím, že ho AJ knockautuje. Ale je to nebezpečný souboj. Vím, že ten chlap je velký hromotluk, který umí pořádně udeřit, a myslím, že nemá strach, což ho dělá velmi nebezpečným. Ale já prostě cítím, že AJ je na tom skvěle, a očekávám, že ho rozebere a knockautuje.“
Čtyřiatřicetiletý Joshua, olympijský vítěz a dlouholetý profesionální boxer, se měl 8. března utkat s Dentayem Wilderem, pokud by oba vyhráli své zápasy v rámci galavečeru Dne zúčtování, který se konal 23. prosince. Joshua nakonec svou roli splnil a ukončil Otto Wallina, Wilder však svou část dohody nesplnil a prohrál s Josephem Parkerem na body. Joshua tak zůstal bez důstojného soupeře pro svůj další zápas – a tak se Wilderova porážka rychle stala Francisovou výhrou.

„Opravdu se nedá říct, že by nebyl důstojným soupeřem,“ řekl Hearn o Ngannouovi. „Slyšel jsem Carla Frocha a další, jak říkají: ‚Ach, tohle je jen tahání peněz‘. Ne, je to nebezpečný zápas. AJ tady může skutečně hodně ztratit. Po zápase s Wallinem je ve skvělé pozici, aby mohl bojovat o titul šampiona IBF, což se, jak doufáme, stane po zápase s Francisem Ngannou. Ale v tom souboji je hrozně moc v sázce. Pokud prohrajete s Francisem Ngannou, tak to nebude dobrá vizitka. Takže udělá všechno pro to, aby se tomu vyhnul,“ dodal Hearn. 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *