Wow! KSW shodilo bombu! Leo Brichta má před sebou životní šanci

Brichta

Český bijec Leo Brichta má za sebou 2 KSW zápasy, ze kterých si odnesl dvě hodně cenné výhry. V prvním souboji přitom musel čelit nejen soupeři, ale i kulise, kterou na velkém polském stadionu tvořilo několik desítek tisíc fanoušků. Pro druhou výhru pak šel v Třince před domácím publikem, což se prý podepsalo na silném tlaku, který před bitvou a na jejím začátku cítil. Navzdory náročným okolnostem však získal dva cenné skalpy, díky kterým si vysloužil životní šanci.


 

Jiří Procházka reaguje na výzvu od Rakiće a má dobrou i špatnou zprávu

„Důchod. Věnovat se YouTube a podcastu. Možná nějaká ta politika. To je vše. Boj je pro mě hobby. Nemám to na plný úvazek, je to jen hobby,“ strašil Leo Brichta po posledním souboji v reakci na otázku, co ho nyní čeká a jaký má plán. „Jdu do důchodu, to znamená, že už zápasit nebudu. Je to můj koníček a budu to dělat už jen tak ze srandy,“ pokračoval Leo také pro TN.cz.

Leo naštěstí svůj plán nemyslel vážně. Ano, sice mu skvěle vydělává kariéra YouTubera a baviče, ale i přesto stále zůstává bojovníkem a tvrdě pracuje na tom, aby byl každým dnem lepší a lepší. Přesně to totiž nyní bude potřebovat. KSW totiž potvrdilo jeho další zápas, který představuje životní šanci.

    

„V Liberci půjde o prozatímní titul. Mircea vs Brichta,“ potvrdila totiž organizace KSW, že se v polovině února na další KSW akci v Liberci dočkáme souboje Mircea vs Brichta, který proběhne o prozatímní titul šampiona lehké váhy.

Brichta by se tedy mohl stát vůbec prvním českým bojovníkem, který by si sáhl na titul polského gigantu. V minulosti byl nejblíže Patrik Kincl, ale na Soldiće bohužel nestačil. Brichta to však bude mít extrémně těžké. Mircea to má 29-8 s tím, že celkem 24 zápasů ukončil před limitem. Jen v pěti případech museli o jeho výhře rozhodovat bodoví rozhodčí. Ukončení má navíc rovnoměrně rozložené na KO/TKO a submise, což jasně dokazuje, že je nebezpečný všude.

Společně s tímto zápasem KSW potvrdilo, že v Liberci uvidíme i Štumera a Humburgera. Čeká nás tedy další sakra zajímavá akce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *