Krvavá demolice! Nebezpečný Kaik Brito „potají“ stihl další zápas

Brito

Zatím poslední šampion OKTAGON welteru Kaik Brito letos zamířil do projektu Dana White´s Contender Series, kde před zraky UFC ředitele Dany Whitea a jeho matchmakerů bojoval o vysněný UFC kontrakt. Souboj mu však vůbec nevyšel a nakonec prohrál na body, čímž si, minimálně na nějakou dobu, zavřel do ligy mistrů dveře. Mluvilo se tedy o návratu do OKTAGONu, ale zazněly i spekulace o možné spolupráci s KSW. Zatím se neví, jakým směrem bude Brazilec pokračovat, ale jisté je to, že Brito potají, aniž by to nějak sám promoval, stihl další zápas.


Wow! KSW shodilo bombu! Leo Brichta má před sebou životní šanci

O tom, že si Brito dal zápas v Brazílii, mluvil Ondřej Novotný ve svém vysílání, takže jsme zapátrali a podařilo se nám dokonce najít záznam. Kaik se představil na turnaji United Fighting Series – UFS 02, kde se utkal s Daltonem Ribeirem. Ten sice na začátku kariéry získal 7 výher v řadě, ale poté se mu přestalo dařit, takže do souboje s Britem nastupoval s bilancí 8-8 a podle toho také zápas vypadal.

Kaik vzal totiž soupeře poměrně snadno na zem, kde získal dominantní pozici, ze které posílal ostré lokty, kterými Daltona otevřel. Dával si však na čas a zbytečně se nehnal za ukončením. To však nakonec stejně přišlo v čase 1:45 prvního kola, kdy rozhodčí naznal, že už viděl dost.

Brito si tak vylepšil bilanci na 17-5 s tím, že se po prohře v Contenderu vrátil na vítěznou vlnu. Celkem má z posledních 4 zápasů 3 výhry, protože k poslední výhře můžeme připsat skalpy Kozmy a nebo Kalašnika.

 
Mluvilo se o možném směru do KSW

„Nemyslím si, že to oznámil a ani jsem to neviděl. Zrovna včera jsme spolu mluvili, takže nevím, že by šel někam jinam. Pokud by to však takhle bylo, tak je to v pořádku. Mám za to, že už není naším zápasníkem, protože mu vypršela smlouva. Nekontroloval jsem to, protože když dostanu nějaký slib od zápasníků, tak u té dohody zůstávám. Shodli jsme se na tom, že jeho snem bylo UFC a jakmile vystoupil z OKTAGONu do Dana White´s Contender Series, tak smlouva přestala platit.

Ze stejného důvodu mu byla také odebrána koruna a už není naším šampionem. Pokud se chce vrátit, tak mu pošlu zprávu, že je vše v pohodě. Hlavně naši fanoušci ho milovali, takže žádné špatné vztahy tu nejsou, protože s ním byla vždy zábava. Ale pokud chce jít někam jinam, protože po té porážce mění hodně věcí… Vím, že zatím jen trénuje a chce se vrátit příští rok,“ řekl Ondřej Novotný v podcastu kanálu Polish Fightes Info.      


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *