Výzva, ale i šance! Martin Buday reaguje na bitvu s UFC veteránem Arlovskim

Buday

Slovenský zápasník Martin Buday (13-2) si zatím v organizaci UFC vede velmi dobře. Naposledy sice podlehl Shamilu Gazievovi, ale pro Martina to byla vůbec první porážka v UFC, kde má nyní bilanci 4-1. Slovenský těžkotonážník si nedávno vysloužil novou smlouvu a nyní ho čeká i další zápas, který proběhne už v červnu. Kdo bude soupeř? Nikdo jiný než legendární Arlovski, který představuje výzvu, ale i velkou šanci.


A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

Martin Buday vstupoval do posledního zápasu s Gazievem z 52. místa světového žebříčku těžké váhy. V tomto souboji se mu nedařilo podle představ a nakonec padl ve druhém kole na TKO. Nyní Martin drží 70. místo ve světovém žebříčku a vyhlíží další souboj. Do cesty se mu nyní postaví bývalý šampion těžké váhy UFC!  V šestém zápase v prestižní organizaci UFC se utká s bývalým šampionem těžké váhy a veteránem Adreiem Arlovskim.

„Vnímám ho jako velkou legendu a bývalého šampiona. I když už je to samozřejmě dávno. Má svá léta, ale stále je silný a v našem sportu se drží na vrcholu. Takže ho vůbec nehodlám nepodceňovat, i když je to starší bojovník. K přípravě přistupuji velmi důsledně, protože mě čeká těžký a velmi zkušený soupeř.

Hlavně bych chtěl doručit ukončení, díky kterému bych se dostal zpět. Když ne do číslovaného žebříčku, tak alespoň před něj. Posunout se zase blíž. Uvidíme, co se stane. Doufám, že to vyjde podle plánu a já z tohoto zápasu odejdu s ukončením a možná i s bonusem. Jsem rád, že je to tak velké jméno, které mě může dostat zpátky na ty přední příčky.

Když vyhraju a ještě ho i ukončím, tak si myslím, že se tam dostanu. Už jsme si říkali, že jednou budeme mít takové jméno, takže jsem rád, že to přišlo. Je to obrovská legenda a klobouk dolů, že v tomhle věku stále drží tempo a krok s těmi nejlepšími v našem sportu. Myslím, že se fanoušci mohou těšit na atraktivní zápas. Myslím, že to bude tvrdé a že to tam bude lítat. A mohou se těšit na to, že vyhraju,“ řekl Buday v rozhovoru pro Šport.sk.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *