A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

Na Slovensku nedávno probíhaly prezidentské volby, což je pro danou zemi vždy hodně velké téma, ke kterému se vyjadřuje celá řada osobností z veřejného prostoru. Učinil tak i bývalý Bellator šampion a slovenský MMA veterán Attila Végh, který si tak však vysloužil hodně kritiky ze strany fanoušků. A nejen ze strany fanoušků. Nelibost vyjádřilo i několik sponzorů, kteří s Véghem ukončilo spolupráci.


Vlk Khamzat Chimaev stručně reaguje na titulový souboj Kincl vs Peňáz

Sám Attila Végh nedávno informoval, že s ním společnost Renault ukončila spolupráci a nyní se přidal další velký sponzor, jehož logo nosil bijec hrdě na hrudi. „Značka Corgoň nabízí pivo pro všechny spotřebitele, bez rozdílu. Naším cílem je šířit zodpovědnou, relevantní, respektující a apolitickou komerční komunikaci. Všechny naše poselství se řídí přísným etickým kodexem, kterého zásady vyžadujeme dodržovat i od našich partnerů. Z tohoto důvodu jsme zastavili další komerční aktivity s Attilou Véghem,“ informovala značka Corgoň, jejíž tváří byl právě Attila Végh.

  

Názor nabídl i Pavol Neruda

„Zaprvé nemluvím za OKTAGON, ale čistě za sebe jako soukromou osobu. Já sám jsem volil Ivana Korčoka, neshoduji se tedy s Attilou v jeho politických názorech. Ivana jsem volil, protože si myslím, že nejlépe reprezentuje svobodu a demokracii. K těmto hodnotám ale patří právo na svůj názor a právo tento názor veřejně prezentovat. Za Attilou stojím v tom, že může veřejně říci, koho bude volit. O tom je přece demokracie. Je mi líto, že je dnes společnost tak extrémně rozdělená a jen stěží akceptuje názory toho druhého, i když jsou odlišné.

Stejně tak respektuji jakoukoli firmu, která se rozhodne ukončit spolupráci s influencerem, pokud se jeho názory neshodují s hodnotami firmy. Musím se opakovat, protože o tom je přece demokracie. Firmy se mohou kdykoli rozhodnout, koho chtějí jako reprezentanta své značky a koho už ne,“ reagoval nedávno pro Sport.cz Pavol Neruda, pod jehož křídly čeká Végha na fotbalovém stadionu Eden odveta s Vémolou.

 

Co nás čeká?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Langer vs Doussis

Shaaban vs Gelezi

 Kurhela vs Holzer

Glismann vs Siwiec
  

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *