VIDEO: UFC veterán byl napaden při oslavě a byla z toho nová bitka na kleci

Turnaje ruské organizace Hardcore Fighting Championships bývají plné bizarních momentů, ale také se na nich představují bývalí elitní zápasníci velkých organizací. Nejinak tomu bylo i na posledním turnaji, kde se představil i bývalý dlouholetý bojovník UFC Diego Brandao. Ten dokázal zvítězit v souboji s Mohammadem Heibatim, ale ten ho při oslavě napadl!

UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

Po tříkolovém zápase, který Brandao podle všeho pohodlně vyhrál, brazilský válečník vylezl na pletivo, aby před oficiálním vyhlášení oslavil své vítězství. Heibati byl odhodlán se o tento okamžik podělit, případně si ho ukrást pro sebe a když se také pokusil vylézt na pletivo, Brandao si to nenechal líbit a chtěl soupeře odstrčit.

Heibati byl přesvědčen o svém vítězství a začal do svého soupeře mlátit. Poté seskočil z pletiva a sebral jednotu z pořadatelů šampionský pás. To je samozřejmě nejvýraznější moment této výměny, ale je toho mnohem víc a celý turnaj Hardcore Fighting Championships si můžete zdarma prohlédnout na YouTube. 

Server MMA Fighting vybral také nejzajímavějších KO z turnaje Jungle Fight 122 v Sao Paulu, kde byly k vidění opravdu pekelná ukončení. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *