Veličković doručil ostrou pomstu! Kozma se omlouvá a reaguje na tvrdou prohru

Kozma

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 46, skrze který se organizace OKTAGON MMA vracela do Frankfurtu, kde minulý rok začala velkolepá expanze, nabídl korunovaci první OKTAGON šampionky slámové váhy, ale také souboje o postup do finále projektu Tipsport Gamechanger. Dočkali jsme se tak soubojů Michailidis vs Glismann a Kozma vs Veličković 2, ze kterých nakonec jako vítězové odcházeli Řek a Srb. Ostatní dva borci naopak hodně tvrdě padli, což, obzvlášť v případě Kozmy, nebyl vůbec hezký pohled.


 

Revizor nabídl hodně obsáhlé vyjádření o své práci i vyhroceném konfliktu se Žralokem

„Já bych se chtěl jen omluvit všem, co při mně stojí, drží mi palce a fandí mi. Dnes jsem se do toho zápasu bohužel vůbec nedostal. Vůbec to nevyšlo. Chtěl bych alespoň poděkovat sponzorům, kteří při mně stojí. Všem moc děkuji za podporu. Omlouvám se a příště se vrátím silnější. Moc mě to mrzí,“ reagoval David Kozma hned v kleci a omlouval se, že bohužel nevyhrál.

David se však rozhodně nemá za co stydět, protože stabilně podává skvělé výkony. Tentokrát to však nevyšlo. Bylo vidět, že se Bojan na odvetu skvěle připravil. Udržoval si totiž odstup, ze kterého skvěle trefoval. Vždy, když se Kozma pokusil o takedown, přišla nějaká tvrdá a nepříjemná odpověď. Ta pak byla začátkem konce (video najdete níže), protože poté, co chytil nohu, Kozma tvrdě inkasoval několik ran do hlavy, po kterých šel k zemi.
   

Tam se ještě snažil vzdorovat, ale Bojan tentokrát nezaváhal a nabídl smrtící tlak a nelítostná kladiva, která znamenala jasný konec zápasu. Rozhodčí se sice snažil dát Davidovi čas, možná až moc, ale nakonec byl nucen souboj ukončit, protože Kozma už jen tvrdě inkasoval a nedokázal se bránit.

Veličković tak díky skvělému výkonu postoupil do finále milionového projektu Tipsport Gamechanger, ve kterém se utká s Michailidisem, který předvedl neméně působivý výkon. Glismannovi, který je nominovaný na submisi roku, totiž nedal šanci a v podstatě ho rozstřílel v postoji. Jedna z posledních ran šla sice viditelně do zátylku, ale vše se stalo v zápalu akce a v pohybu, takže v tom jistě nebyl zlý záměr a i kdyby zátylek nepadl, tak by souboj s největší pravděpodobností skončil stejně, protože Glismann byl hned po první tvrdé ráně ve velkých problémech.
   

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *