UFC? KSW vedení odhaluje, jak vidí Brichtovu budoucnost po titulové prohře

KSW

Ve čtvrtém kole hlavního zápasu turnaje KSW 91, kterým byla bitva Brichta vs Mircea, to už už vypadalo, že Leo doručí tvrdé ukončení a bude se tak radovat ze zisku KSW titulu, ale nakonec to byl Mircea, kdo si kolem pasu připnul zlatý opasek. Podařilo se mu totiž boj přenést na zem, kde se velice rychle dostal do zad, kde se postupně propracoval až ke škrcení, které byl Brichta nucen odklepat. Jak vedení polského gigantu vidí Leovu budoucnost?


 

„Pak mi nasr*lo do huby KSW,“ zmínil Novotný o Brichtovi! Vedení KSW reaguje

„Má unikátní osobnost, je stále hodně mladý a plný talentu. Někdy zápas rozhodne malá chyba nebo detail, a to se nyní přihodilo Leovi. Soupeře nejednou otřásl. Možná kdyby uklidnil agresivní útok a více si údery připravil, mluvili bychom o něm, jako o novém šampionovi. Vidím v něm velký potenciál. Dokud udrží soustředěnost na MMA, může dokázat velké věci i mimo KSW. Doposud předvedl progres s každým dalším zápasem, takže pokud bude pokračovat po této trajektorii, může zářit i v UFC,“ vyjádřil se pro iSport.cz sportovní ředitel Rysiewski.

Do UFC, které už o něj v minulosti zájem projevilo, však bude moct případně jít až po konci KSW kontraktu, „„Vím, že OKTAGON výjimky některým bojovníkům poskytuje, ale my ne. Podepisujeme s bijci smlouvy na počet zápasů nebo časové období. Když ty vyprší, předneseme novou nabídku a vyjednáváme. Pokud se nám nepodaří přebít možnosti UFC, popřejeme zápasníkovi hodně štěstí. Už několik našich šampionů se stalo velice úspěšnými v nejvyšší světové lize.“
 

Brichta a jeho reakce na bitvu

„Nevím no. Řekli jsme, že bude válka a viděli jste to sami. Bylo to spíš hovno. Nevím, co vám mám říct. Šel jsem do toho zápasu zraněný. To se na mě podepsalo, ale neberu to jako výmluvu. Prostě jsem prohrál tak, jak jsem prohrál. Válka to nebyla. Já jsem se snažil dělat ten zápas, ale viděli jste sami jak vypadala ta tři kola. Kdo asi dělal ten zápas?“ reagoval zklamaný Brichta po souboji, který bohužel znamenal prohru.

O tom, že má Brichta zdravotní problémy, se v zákulisí spekulovalo, ale informace se samozřejmě nikde více neprezentovala. Navzdory komplikacím se však Leo snažil tvořit zápas v postoji, na což však Mircea logicky nechtěl přistoupit a místo toho se uchýlil k boji na zemi, kde se mu dařilo lépe.
Ve třetím kole už to vypadalo, že Mircea přišel o síly, protože vlastně „jen“ betonoval, na což rozhodčí Goddard reagoval postavením obou borců. Na to, aby Brichta vyvinul větší tlak, už však nezbyl čas. Pokračovalo se tedy do čtvrtého kola, které Leo hezky začal, ale Mircea si nakonec přeci jen prosadil svou a postupně si došel pro škrcení, které znamenalo výhru a KSW titul.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *