Sivák vysvětluje, proč už by se fanoušci neměli neustále ptát na bitvu s Růžičkou

Sivák Růžička

V době, kdy RFA promotér Marhanský prozradil, že dal Sivákovi i Růžičkovi nabídku na společný zápas, přišla zpráva o tom, že Vašek míří do KSW, kde ho už tuto sobotu čeká zápas na speciální akci, která nabídne souboje podle různých pravidel. Dojde tedy na box, PRIDE pravidla i postoj v malých rukavicích, ve kterém se objeví právě Sivák. A jak to bude s bitvou s Mawarem? Na to má Sivák jasný názor.


UFC? KSW vedení odhaluje, jak vidí Brichtovu budoucnost po titulové prohře

„Mě by samotného zajímalo, proč lidi stále chtějí náš zápas. Jasně, že ho chci, ale neměli by se neustále ptát, kdy s ním budu mít zápas, ale měli by sledovat a fandit naší cestě a výsledkům. Třeba to někdy dopadne a lidi se dočkají,“ rozpovídal se Sivák pro Sport.cz. Souboje s Růžičkou se totiž jen tak nedočkáme. Nyní má totiž Sivák před sebou KSW duel s tím, že v dubnu ho čeká titulová obhajoba v RFA. Proti Růžičkovi to však nebude. „V RFA jsem spokojený, furt zápasím doma. Nabírám zkušenosti, protože jsem přeci jenom furt mladej, ale je pravda, že už je čas jít někam do ciziny. Myslím si, že bych i tak měl u RFA stále otevřené dveře… Neřeším, na jak dlouho to mám v KSW. Teď mám zápas a uvidíme, co bude dál. Vše je v pořádku, to samé ruka.“

Uvidíme tedy, jak se Vaškovi povede v sobotu. S ohledem na dlouhodobé zranění ruky totiž hrozí, že by po souboji s malých rukavicích mohly nastat problémy, ale radši nebudeme malovat čerta na zeď a budeme doufat, že vše proběhne v pořádku a bez zranění.
  

Jaké překážce Sivák čelí?

„Největší Vaškova překážka bude rozhodčí, protože KSW ty svoje blízké umí podržet, viz třeba sporný zápas Michala Martínka. Sivák bude muset vyhrát o třídu, aby ho nezařízli, ale pevně věřím ve vítězství. Je to talent a mladý dravec, kterého chce každý vidět v nejlepší organizaci. Je okolo toho teď spousta záporných komentářů, ale pojďme mu fandit. Ten sport je dřina. Vašek je sportovec, ne kluk z reality show,“ předpovídá pro Sport.cz Martin Wodecki, že určitým faktorem by mohli být rozhodčí, kteří by se v krajním případě mohli přiklonit na stranu domácího borce, což se snad nestane.

Z výsledku zmíněného souboje Michala Martínka totiž nebylo rozhodně nadšené ani KSW vedení, které navzdory oficiální prohře dalo Michalovi hlavní zápas v Třinci, kde český těžkotonážník bojoval o titulovou šanci. Bohužel však an Stošiće nestačil.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *