Údajně napadená dívka vysvětluje, proč si incident s Růžičkou nenatočila! Co k věci řekla policie?

Růžička

Domácí scénu nedávno zasáhla kauza kolem bojovníka Tadeáše Růžičky, o které masivně informovala média napříč spektrem. Uniklo totiž video, na kterém se Mawar hodně nevybíravým způsobem snaží vzbudit muže v bezvědomí, kterému ještě nadává a zesměšňuje ho. Včera se však objevil další znepokojivý příběh, který mluví o konfliktu s Tadeášem Růžičkou v jedné z poboček firmy Burrito Loco. 

„Alibistické kecy,“ opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného

K incidentu, ke kterému mělo dojít v noci ze soboty na neděli na pobočce Burrito Loco M. Horákové a který se hojně šíří sociálními sítěmi, se celá řada lidí vyjádřila se skepsí, protože nevěří, že by Mawar v situaci, kdy ještě neutichla nedávná kauza, zbytečně rozdmýchával další. Mnozí navíc upozorňují na to, že je Tadeáš Růžička mimo Prahu na soustředění se svým gymem. Zaznívá také, že kdyby k podobné situaci došlo, tak dívka jistě spor nebo jeho část natáčela. 

Jelikož jsme vůbec nevěděly, o koho se jedná, nenapadlo nás vytáhnout telefon nebo cokoliv točit. Slečna z Buritta Loca naštěstí věděla, o koho se jedná, a volala policii. Je možné, že tam budou nějaké kamerové záznamy. Dnes jsem byla situaci dovysvětlit na policii v Praze 7 a nesla tam lékařskou zprávu. Rentgen mám ale v pořádku. Myslím, že kluk věděl, jak přesně mi ji dát, aby mi neublížil,“ sdělila Alena C. pro Expres.cz.
    

Slečna byla určitě pod vlivem nějakých otupujících drog, ten Tadeáš mluvil o závislosti na xanaxu. On rozhodně nebyl nijak extra opilý, pochybuji sice, že by byl okolo druhé hodiny ranní střízlivý, ale rozhodně nebyl ožralý. Policie řekla, že se to bude řešit.“

„Dobrý den, ohledně tohoto incidentu nyní plně spolupracujeme s Policií ČR a nebudeme se tedy ke zmíněnému vyjadřovat. Děkujeme,“ reagovala firma Burrito Loco na dotaz, zda může k věci poskytnout více informací. 
    

Server Expres se tak obrátil přímo na policejního mluvčího, Mohu potvrdit, že kolegové z místního oddělení Letná prověřují incident mezi několika osobami, který se stal 13. srpna v časných ranních hodinách před jednou z provozoven v ulici Milady Horákové. Incident je prověřován pro podezření ze spáchaní přestupku proti občanskému soužití. V tuto chvíli probíhá vyhodnocení kamerových záznamů a výslechy svědků. To je vše, co lze k dané věci sdělit.“

Policie prý striktně odmítla potvrdit totožnost, ale je evidentní, že k nějakému sporu došlo a že je nyní řešen, takže minimálně část příběhu se zakládá na pravdě.
   

Jak celou situaci popsala dívka?

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela) a následně mi dal pěstí.

V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět.
  

Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy jí asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č*rák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.
  

Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ informoval server Top-Fight.cz o příběhu Aleny, která se se svým zážitkem podělila na sociálních sítích.

„Jelikož policie se Tadeáše Růžičku snaží vyhmátnout už nějakou dobu (čemuž napomohl incident z minulého měsíce, kdy do bezvědomí zbil náhodného člověka a ještě si to natočil), tak si stejně myslím, že se jim to díky tomuto incidentu nepodaří.
  

Proto jsem se rozhodla celý příběh sepsat. Samozřejmě policie přijela na místo, bohužel oba stihli ujet Boltem, ale už jsme byly i na výslechu a řeší se to.

Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést alespoň takto do veřejného prostoru. Jelikož se v těchto sportech vůbec nevyznám označím organizace, které mě v souvislosti s ním napadají a budu doufat, že se o jeho aktivitách rozšíří povědomí v této komunitě,“ doplnila pak studentka vyšší odborné herecké školy. Alena do svých stories přidala i fotografii, jak měla po údajném incidentu dopadnout.


Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *