Tvůrkyně pikantního obsahu Elle Brooke oslavila KO a zisk titulu nahoře bez

Brooke

Herečka z filmů pro dospělé Elle Brooke má za sebou další zápas, ze kterého si odnesla KO rivalky a také šampionský opasek, který oslavila po svém – nahoře bez, čímž jistě potěšila své fanoušky, kterých má jen na IG téměř milion.


 

To se k sobě ještě měli! Žralok a Lauberová si dali hodně zvláštní trénink

Elle Brooke ve svém posledním zápase tvrdě ukončila bývalou hvězdu show Love Island a získala tak titul organizace Misfits Boxing ve střední váze.

Na začátku zápasu přitom byla aktivnější soupeřka Bunker, která rozjela kanonádu, kterou musel krotit přítomný rozhodčí. Hvězda reality show Love Island měla z prvního kola mnohem více, kdy zasadila celou řadu úderů. Brooke kontrovala až po prvním gongu. Obě bojovnice se následně snažily najít rytmus, takže jsme byli svědky častého klinčování.

Ve třetím kole pak Brooke trefila tvrdou pravačku, po které šla Bunker k zemi. Sice ještě vstala a měla snahu se vrátit do zápasu, ale rozhodčí souboj ukončil.

    

Brooke tak získala cennou výhru i titul, se kterým se blýskla na svém IG profilu. Vyfotila se totiž právě jen v kalhotkách a s pásem kolem hrudi.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by MF & DAZN X Series (@mf_daznxseries)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Elle Brooke (@thedumbledong)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Elle Brooke (@thedumbledong)

 

   

Brooke se nedávno nechala uškrtit Dillonem Danisem

„Wow, tohle je mnohem lepší než drogy,“ divila se Brooke poté, co se probrala. Je tedy možné, že podobný postup bude aplikovat častěji.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *