Tvůrci hry UFC 5 se s Pereirou nemazali! Poatan asi nebude nadšený

UFC 5

Herní společnost EA nám během své existence přinesla hned několik různých simulátorů. Mohli jsme hrát hokej, fotbal, basketbal, americký fotbal, ale mohli jsme také bojovat. Poslední čtvrtý díl hry UFC je už však přeci jen zastaralý, takže přišlo na řadu páté pokračování, které se už brzy dostane do rukou hráčů, kteří se už určitě nemohou dočkat. Dokonce už jsme dostali i první velký trailer, ve kterém se tvůrci s bývalým šampionem Pereirou vůbec nemazali.
 

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

První oficiální informace o EA UFC 5 byly zveřejněny v úterý a zatím se shodují s tím, co uniklo minulý týden. EA potvrdilo, že na obalu standardní edice jsou šampion UFC v pérové váze a P4P král Alexander Volkanovski a bývalá šampionka UFC v muší váze Valentina Shevchenko. Šampion UFC ve střední váze Israel Adesanya je pak na obálce luxusní edice.

Zatím nevíme, co budou obsahovat jednotlivé verze, ale dá se očekávat, že půjde o období předčasného přístupu a bonusy pro předobjednávky u deluxe edice. Oficiální datum vydání hry zatím také neznáme, ale téměř jistě se tyto informace dozvíme 7. září, kdy má být hra odhalena na YouTube na níže uvedeném odkazu.
Nově bylo potvrzeno, že se vydání hry dočkáme 27.10. a že bude k dispozici na konzolích X Box Series X a PS 5. Součástí hry bude navíc takové legendy, jako je Fedor Emelianenko, Muhammad Ali a nebo Mike Tyson. Podle bojovníků, kteří už hru testovali, je prý nový díl mnohem realističtější a obecně lepší, než ten předchozí, tak doufejme, že to nejsou jen marketingová prohlášení. Konzole nové generace by však mohly celou věc opravdu posunout na další úroveň.

Jestli však někdo nebude z první ukázky nadšený, tak to bude Alex Pereira, který totiž v upoutávce dostává velkou bídu od svého rivala Adesanyi.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *