„Tohle nás asi nezajímá nikoho,“ prozradil Novotný, jakého borce už v OKTAGONu asi neuvidíme

Novotný

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 55, skrze který organizace poprvé zavítala do německého Stuttgartu, nabídl celou řadu atraktivních zápasů, ale také několik zklamání. Od souboje Cordero vs Schober se například čekalo, že by mohlo jít o zápas večera, ale místo toho jsme dostali hodně taktický a opatrný výkon, což bylo dáno zraněními na straně Cordera. Hodně velké zklamání pak také nabídl duel Poppeck vs Kimball, který skončil hned v prvním kole.


OKTAGON šampion Patrik Kincl konečně učinil klíčové rozhodnutí?

Grizzly, který se do povědomí domácích fanoušků dostal díky překvapivé výhře nad Petráškem, nebyl v poslední době úplně aktivní a když už byl, tak bohužel nepředváděl kdovíjaké výkony. Jeremy nikdy nebyl pověstný tvrdou dřinou a zápalem, ale v minulosti rozhodně doručoval zajímavé výkony, což už se však v poslední době říct nedá a zdá se, že to vnímá i vedení organizace.

„Vypadá to jako labutí píseň, protože tohle nás asi nezajímá nikoho,“ prozradil promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání, že se organizace asi s Kimballem v blízké době rozloučí. Úroveň OKTAGONu šla totiž poslední roky hodně nahoru a nejspíš Kimballa a jeho možnosti značně předčila.

  

Kimball měl sice zdravotní problémy, ale…

„Týden před zápasem jsem byl hospitalizovaný v nemocnici a ne zrovna chvíli. Měl jsem infekci ve střevech, která mi způsobila nemalé problémy. OKTAGON mám ale rád, proto jsem do zápasu nastoupil a dal do toho všechno,“ vysvětloval Grizzly problémy s váhou na po-zápasové tiskové konferenci.

Bohužel jeho pobyt v nemocnici mohl negativně ovlivnit i jeho výkon. Poppeck v zápase úřadoval, přičemž doručil drtivé TKO. I přestože oblíbený Američan dokázal několik úderů hned v úvodu trefit, jakmile se boj přenesl na zem, byl Němec jako ve své kanceláři a ještě v prvním kole zápas ukončil.

Jeremy byl viditelně zklamaný, ale i přesto svým fanouškům poslal pozitivní vzkaz. „Prohrávat je na nic, ale jsem vděčný, že jsem se díky tomuto sportu podíval na tolik krásných míst a navštívil se svým tátou tolik hal. Nevím, co přesně mi ještě budoucnost v MMA přinese, ale vím, že je čas vrátit se domů ke své rodině a milovat je tak, jako oni milují mě,“ zveřejnil pak na svém instagramovém profilu.

 

Co nás čeká?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Aby vs Creasy – o titul muší váhy

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Wanliss vs Siraj

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs Catacoli

Staines vs Cigánik

Diedrick vs Hromek

Dohnal vs Hendil

Frimpong vs Mullen

Gavin vs Gaye
 

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Raška vs ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss/Siraj

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs ?

Čepo vs ?

Lengál vs ?

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *