Benda odhaluje, jaké náhradníky si Clash vedení „šetří“ na připravované mega zápasy

Benda

Organizaci Clash of the Stars se povedl husarský kousek, když během pár hodit došlo k vyprodání červnového turnaje Clash of the Stars 8 v Ostravě. Vlastně k tomu stačilo jen oznámit akci a potvrdit už jednou domluvený souboj Gelnarová vs Dostálová, kolem kterého však visí otazník, protože se KrutoHanka při přípravě v Thajsku zranila. Aby toho nebylo málo, tak se zranil i soupeř pro Karlose Bendu, pro kterého by se nabízela celá řada náhradníků, ale hodně z nich si vedení „šetří“ na později.


„Tohle nás asi nezajímá nikoho,“ prozradil Novotný, jakého borce už v OKTAGONu asi neuvidíme

Karlos Benda informoval, že se jeho soupeř zranil, takže se bude hledat náhrada, což by na první pohled nemělo být nic složitého. Háček je však v tom, že vedení si celou řadu možných soupeřů šetří na jindy. „V harmonogramu, který Clash má, už jsou zkrátka nějaké věci dané. V první řadě na Clash 9, který se teď s mou osobou řešil více, než Clash 8, je tam jedno velké jméno. Je to profesionální bojovník a má to být má doposud největší výzva. To platí a je to v jednání. Nabízí se samozřejmě Patrik Žralok, který bude, ale nebude teď na osmičce, protože měl dva zápasy a má pauzu.

Musím také dodat, že v harmonogramu Clash se Žralok, Jarda Kotlár a teoreticky i Jakub Enžl řeší na jeden velký galavečer v největší aréně. Tam to má být se mnou něco velkého. Titulový zápas? Kotlár přeci jen tvrdě dře a mlátí ve vězení bachaře. Až se vrátí, tak z něj bude zabijácká mašina. Chce odvetu. Lidi chtějí odvetu. Já osobně ten zápas nepotřebuji, je mi to jedno, ale je pravda, že na ten zápas můžete mít jakýkoliv názor, ale odvetu bude koneckonců sledovat úplně každý… Tohle je v rezervě na něco velkého. Stejně tak Žralok, takže tato jména se musí v souvislosti s osmičkou odsunout,“ vysvětlil Benda ve svém videu.

Odhalil tedy, že se pracuje na soubojích Benda vs Kotlár 2 a Benda vs Žralok, které se evidentně zvažují v souvislosti s plánovanou O2 Arénou. Co se týče souboje s profesionálním zápasníkem, tam by mohlo jít o řešený střet s Mawarem Růžičkou a nebo Mikuláškem. Snad se brzy dozvíme více a snad se tedy pro Bendu najde náhrada, což by neměl být až takový problém, protože vyzyvatelů má více než dost.
   

Gelnarová se zranila, ale udělá vše, aby nastoupila

„Člověk poznává sám sebe, když zápasí s překážkami, které v životě přichází. Bohužel zítra odlétám o týden dřív z Thajska kvůli zranění. Fraktura nártní kosti a přetrhnutá šlacha. KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ, ani se mi to nestalo na tréninku, ale jen při běžné chůzi. Šla jsem z pláže po chodníku (dost křivém) a špatně jsem došlápla. Mohla bych tu týden ještě klidně zůstat, ale asi bych z toho byla ještě více smutná, když bych kolem sebe viděla všechny chodit makat a užívat si tohohle krásného místa.

Rozhodla jsem se teda přebookovat letenky a zítra odlétám domu. ZÁPAS BUDE‼️ Teď, i kdybych měla nastoupit s jednou nohou, tak prostě v Ostravě nastoupím. S nohou teď budu nějaké 4 týdny odpočívat, do zápasu ještě nějaký čas zbývá. Teď spíš dávat pozor na jídlo, když budu bez pohybu. Držte palečky, věřím, že osud mi dává tyhle překážky, ať jsem v různých situacích ještě silnější a nevzdávám se,“ informovala totiž Gelnarová, že se v závěru přípravy v Thajsku nepříjemně zranila. Hanka sice počítá s tím, že do souboje nastoupí, ale uvidíme, jak se bude zranění hojit. Souboj rozhodně v ohrožení je, ale snad se krizi podaří zažehnat a na duel na druhý pokus dojde.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hanka Gelnarova (@hanka_gelnarova)

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *