To snad ne! Karlos Vémola se prý dostal do hledáčku policie? Ve hře je i vězení?

Vémola

Většina MMA scény si po souboji Vémola vs Matavao jistě oddechla. Ani ne tak kvůli tomu, že Terminátor vyhrál, což se všeobecně čekalo, ale hlavně kvůli tomu, že se Vémola nijak nezranil, čehož se celá scéna hodně obávala. Nic by tedy nemělo bránit tomu, aby se Vémola 20.5. na turnaji OKTAGON 43 v Praze utkal s rivalem Patrikem Kinclem. Dnes se však bohužel objevily hodně nepříjemné zprávy, které by mohly mít na dlouho očekávanou odvetu velký vliv…

To už je vrchol! Lucie Pudilová společně s týmem podala protest, ale…

„Po Vémolovi jde policie. Hrozí mu tři roky ve vězení,“ objevil se dnes odpoledne na serveru TN.cz titulek, který asi mnohé fanoušky dost vyděsil. 

O co vlastně jde? Nymburská kriminálka vyšetřuje Karlose Vémolu. Případ si převzala od celníků, kteří v zápasníkově vile provedli 14. prosince 2022 domovní prohlídku. ´Případ po prověřování celní správa předala do vyšetřování Policii ČR,´ řekla TN.cz její mluvčí Martina Kaňková. Vémola žije s rodinou v Měchenicích u Prahy. Proč má šetření v režii policie z Nymburka zatím není jasné. Podle informací TV Nova už ho mají trestně stíhat, a to za ´neoprávněné nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami´. ´V dané věci mohu v tuto chvíli sdělit pouze to, že se případem zabýváme, ale v této fázi nemůžeme být bohužel konkrétnější. Informace sdělíme v okamžiku, kdy nám to okolnosti řízení dovolí,´ uvedla mluvčí středočeských policistů Vlasta Suchánková.“

Podle TV Nova hrozí za údajné skutky Vémolovi až tři roky vězení, zabavení zvířat a zákaz činnosti. Uvidíme tedy, jak se celá věc vyvine. Je jasné, že pokud vyšetřování skutečně probíhá, tak bude ještě trvat týdny, měsíce a klidně i roky, ale je pochopitelné, že podobné problémy jako bojovník před důležitým zápasem řešit rozhodně nechcete.
   

Vémola má přitom velké plány

„Nikdy nemám v plánu jen tak sedět a čekat na nějaký velký zápas. Nebude to tak, že bych se utkal s Kinclem, porazil ho a pak jen čekal na souboj s Attilou Véghem. Rozhodně chci být v tempu a chci zápasit. Pokud vítěz tohohle zápasu bude můj další soupeř, tak s tím nemám problém a jdu do toho. Chci být aktivní.

O Poppeckovi už jsme v minulosti mluvili, ale nedošlo na to, takže to třeba klapne a nebo to bude Langer. S Xavierem ukázal, že je ve skvělé formě. Je to samozřejmě na vedení OKTAGONu. Nevím, s kým budu bojovat, ale vím, že po Kinclovi nebudu jen tak sedět a čekat na Attilu. Pojedu v tempu.

To Attila rád vysedává. Celé ty roky jen seděl, lenošil a tloustnul. Teď se bude muset dostat do formy, ale takhle to já nemám. Pojedu na plné obrátky. Třeba vyjde Štvanice, protože kdyby měli místo a potřebovali ho zaplnit, tak jsem připravený,“ reagoval Karlos Vémola na dotaz od MMA Shorties.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *