To už je vrchol! Lucie Pudilová společně s týmem podala protest, ale…

Pudilová

Kdyby vše fungovalo tak, jak má, tak má Lucie Pudilová aktuálně na svém kontě čtyři výhry v řadě a dvě UFC výhry v řadě. Realita je bohužel taková, že to má po posledním souboji v UFC 1-1, i když to vlastně nikdo nechápe. V souboji s Edwards si totiž vedla skvěle a jasně sbírala body. Ve třetím dějství se sice soupeřka přihlásila o slovo, ale to na výsledku nemělo nic měnit. K překvapení celého MMA světa však byla vítězkou vyhlášena Edwards, což tým Pudilové nechtěl nechat jen tak, ale s odvoláním bohužel hořce narazil.

Český svaz MMA musí po turnaji OKTAGON 41 řešit protest

„Podali jsme oficiální stížnost, aby komise státu Missouri přezkoumala zápas Lucie Pudilové. Přestože se v podstatě 100 % médií a uznávaných odborníků shodlo, že muselo jít o chybu rozhodčích, nám bylo i pouhé přezkoumání výsledku zamítnuto. Tohle je velmi skličující situace,“ prozradil šéf manažerské stáje Sucker Punch ENT Brian Butler-Au.

„Komise nikdy nic takového neudělá, protože by tím otevřeli Pandořinu skřínku,“ namítl jeden z fanoušků a má bohužel pravdu.

„Ano, to bohužel víme… Je to však doslova jejich práce. Mají zajistit, že všechno bude bezpečné a fér,“ uzavřel Butler-Au.

Na výsledku souboje se tedy bohužel nic měnit nebude a Lucii Pudilové nespravedlivá prohra ve statistice zůstane. Dobrou zprávou naštěstí je, že si matchmaker Maynard uvědomuje, že šlo o krádež, což by mohl zohlednit v dalších plánech, které UFC s naší bojovnicí má.
Reakce soupeřky

„1-Děkuji všem, kteří mě podporují a byli se mnou během tohoto zápasu a na této cestě. Velmi si toho vážím. 

2- Ohledně včerejšího turnaje. Přestaňte s urážkami, nenávistí a veškerou tou zlou energií vůči mně. Já jsem to rozhodnutí neudělala, nakonec mám výhru, nemohu proti tomu nic dělat. ŘEKNU JEN NĚCO FANOUŠKŮM, POKUD CHTĚJÍ BÝT RESPEKTOVÁNI, RESPEKTUJTE NÁS TAKÉ!“

3. Lucie, kdykoliv budeš chtít, pojďme si to zopakovat, řekla jsem to i tvému týmu, když jsme šli pryč z oktagonu (věř mi, že bych to taky nechtěla takhle nechat). 

Nemám už co říct ani se nemusím nikomu omlouvat, protože jsem neudělala nic špatného,“ napsala Edwards na svém účtu na Instagramu. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *