Tak to je úlovek! RedFace do svých řad získalo bizarní pouliční legendu

RedFace

Organizace RedFace, která v září plánuje druhou akci, během své premiéry nabídla celou řadu rozličných soubojů, ale i hodně netradiční fackovanou. Nešlo však o klasické facky, které neprošly legislativou, ale o plácaní po zadku, které dostaneme i v září. Tím však celé menu ani zdaleka nekončí. Do akce jde například i legendární boxer Konečný a nebo borci, kteří mezi sebou mají rozdíl 100 kg. Nyní navíc byla oznámena nová posila, kterou jistě mnozí fanoušci znají jako bizarní pouliční legendu.

Jak se k poslednímu příběhu s Růžičkou vyjádřila firma, v jejíž pobočce mělo ke konfliktu dojít?

„Marka Podnikatele můžete znát z Facebooku, kde je velmi populární díky svým vtipným videím a živým vysíláním. Nyní chce ukázat, že umí lidi nejen bavit, a to primárně svými hláškami, ale taky zápasit a rozhodl se využít své sportovní schopnosti v opravdové kleci.

Petr Kunštár alias Zabiják je proslavený svou stejnojmennou písničkou ´Zabiják´, která má na YouTube skoro 5 milionů zhlédnutí Petr má silný příběh… Z bezdomovce to dotáhnul až na vyprodané koncerty!

Oba jsou populární na sociálních sítích a teď míří do RedFace na MMA zápas. Který z nich bude králem klece?“ informovala totiž organizace RedFace o souboji Kunštár vs Podnikatel.

Pokud vám jméno Kunštár nic neříká, tak se níže můžete podívat na několik videí, která vás uvedou do obrazu. V kostce jde o urban legendu, která proslula svými kopy, tancem, závislou přítelkyní a nebo také natrženým konečníkem. Zkrátka kompletní bizarní balíček, který nyní míří do boje.
     

 

 
    

Vedení se hodlá z první akce poučit

„S odstupem pár dní utichly všechny emoce a pomalu se snažíme zhodnotit, co bylo dobře a co bylo špatně. Co vše bychom chtěli do budoucna změnit, a jak přinést fanouškům a divákům více zajímavější podívané.

Rozhodně nechceme veřejně hlásit, jak bylo vše super a růžové, jak by udělaly jiné organizace, ale chceme se postavit čelem ke všem překážkám a nedokonalostem, které první galavečer provázely. Chceme být upřímní k diváků, fanouškům, zápasníkům a hlavně sami k sobě. Zapracovat poznatky z galavečeru a zlepšit co nefungovalo na 100% a posunout kvalitu,“ reagoval promotér Diviš v rozhovoru pro FightLive.cz.
   

„Jak jsem uvedl, bylo na poslední chvíli mnoho změn, které samozřejmě měli dopad na vnitřní organizaci galy. Navíc se celý tým teprve sehrává a postupně nastavuje nové procesy. Rozhodně na příští akci fanoušci zaznamenají mnoho pozitivních změn k lepšímu.“

Je asi jasné, jaký „souboj“ přilákal nejvíce pozornosti. Však se dostal až k hvězdě UFC Costovi, „Dle očekávání to byl booty slap slečen. To mělo očekávaný ohlas a rozhodně s tím počítáme i do budoucna. Nicméně po klasické sportovní stránce měl obrovský ohlas, Vargas vs Šíma, Rosenberg s Chlupem, tak i Raiter s Novákem. Každopádně velmi zajímavý zápas byl Čavajdová versus Phannarai, kde jsme viděli opravdu box na špičkové úrovni.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *