Jak se k poslednímu příběhu s Růžičkou vyjádřila firma, v jejíž pobočce mělo ke konfliktu dojít?

Růžička

Domácí scénu nedávno zasáhla kauza kolem bojovníka Tadeáše Růžičky, o které masivně informovala média napříč spektrem. Uniklo totiž video, na kterém se Mawar hodně nevybíravým způsobem snaží vzbudit muže v bezvědomí, kterému ještě nadává a zesměšňuje ho. Včera se však objevil další znepokojivý příběh, který mluví o konfliktu s Tadeášem Růžičkou v jedné z poboček firmy Burrito Loco. Jak se k věci vyjádřil známý řetězec?

„Alibistické kecy,“ opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného

K incidentu, ke kterému mělo dojít v noci ze soboty na neděli na pobočce Burrito Loco M. Horákové a který se hojně šíří sociálními sítěmi, se celá řada lidí vyjádřila se skepsí, protože nevěří, že by Mawar v situaci, kdy ještě neutichla nedávná kauza, zbytečně rozdmýchával další. Mnozí navíc upozorňují na to, že je Tadeáš Růžička mimo Prahu na soustředění se svým gymem.

Zatím jde tedy jen o tvrzení proti tvrzení, které není podložené žádným větším důkazem. Proto jsme kontaktovali přímo firmu Burrito Loco s žádostí, zda je schopná podat nějaké bližší informace, aby bylo možné lépe ověřit, zda k incidentu došlo a případně jak.

„Dobrý den, ohledně tohoto incidentu nyní plně spolupracujeme s Policií ČR a nebudeme se tedy ke zmíněnému vyjadřovat. Děkujeme,“ reagovala firma Burrito Loco. Moc informací jsme tedy nedostali, ale je evidentní, že k určitému incidentu na pobočce došlo a že opravdu probíhá sběr informací ze strany Policie ČR, o čemž mluvila i dívka, která celý příběh sdílela na sociálních sítích. Na více informací si však asi budeme muset počkat.
   

Jak celou situaci popsala dívka?

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela) a následně mi dal pěstí.

V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět.
  

Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy jí asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č*rák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.
  

Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ informoval server Top-Fight.cz o příběhu Aleny, která se se svým zážitkem podělila na sociálních sítích.

„Jelikož policie se Tadeáše Růžičku snaží vyhmátnout už nějakou dobu (čemuž napomohl incident z minulého měsíce, kdy do bezvědomí zbil náhodného člověka a ještě si to natočil), tak si stejně myslím, že se jim to díky tomuto incidentu nepodaří.
  

Proto jsem se rozhodla celý příběh sepsat. Samozřejmě policie přijela na místo, bohužel oba stihli ujet Boltem, ale už jsme byly i na výslechu a řeší se to.

Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést alespoň takto do veřejného prostoru. Jelikož se v těchto sportech vůbec nevyznám označím organizace, které mě v souvislosti s ním napadají a budu doufat, že se o jeho aktivitách rozšíří povědomí v této komunitě,“ doplnila pak studentka vyšší odborné herecké školy. Alena do svých stories přidala i fotografii, jak měla po údajném incidentu dopadnout.
 

Růžička a jeho nedávné vyjádření k původní kauze

„Čau lidi, dlouho jsme se společně neviděli. Mawar je zpátky. To, co jste viděli, je mi líto. Minulost nezměním, ale především chci říct, že jsem sportovec. Chci dělat to, co umím nejlépe. Nejsem žádný násilník. Tohle rozhodně nepromuji a neztotožňuji se s tím. Je mi líto, že tohle vůbec vytáhli. Úspěch má mnoho kamarádů, to si pamatujte. V těchto chvílích vždy poznáte, kdo při vás kdy stál a stojí. Za to si nesmírně vážím svých lidí a lidí, co se mnou zůstali i v těchto temných časech. V mém životě se v podstatě nic nezměnilo. Kromě médií se mi nikdo neozval. Své sociální sítě jsem předal svému týmu, abych nemusel číst ty zrůdnosti.
 

Teď se chci 100% věnovat tomu, co umím nejlépe, tedy sportu. Cítím, že vám něco dlužím. Budu vás nadále motivovat a radovat svými zápasy, jako jsem to dělal do teď. Ukážu se jen v tom nejlepším světle a naposledy říkám, že je mi opravdu líto celé této situace a všeho okolo. Já to teď musím zvládnout. Chci se co nejdříve ukázat v ringu nebo kleci a rozdat tam to, co umím nejlépe,“ reagoval Růžička na svém IG profilu.


Štítky:

21 komentářů na “Jak se k poslednímu příběhu s Růžičkou vyjádřila firma, v jejíž pobočce mělo ke konfliktu dojít?”

 1. Pingback: Tak to je úlovek! RedFace do svých řad získalo bizarní pouliční legendu | Shorties

 2. Pingback: Atraktivní štípaná a KO ve vzduchu?! OKTAGON potvrzuje další hodně zajímavý duel | Shorties

 3. Pingback: Rountree se blýskl nádherným KO a promluvil o sporu se Stricklandem

 4. Pingback: UFC zavádí tři nová zásadní pravidla! Přizpůsobí se i ostatní organizace? | Shorties

 5. Pingback: Špatná zpráva pro vyzyvatele Paradeisera? Losene Keita je prý na misi | Shorties

 6. Pingback: Karlos Vémola pomáhá s přípravou na Clash of the Stars bitvu se Žralokem? | Shorties

 7. Pingback: Atraktivní štípaná a KO ve vzduchu?! OKTAGON potvrzuje další hodně zajímavý duel - discordmmawatch.site

 8. Pingback: Polská organizace vyfoukla předním světovým organizacím neporažený prospekt

 9. Pingback: UFC zavádí tři nová zásadní pravidla! Přizpůsobí se i ostatní organizace? - discordmmawatch.site

 10. Pingback: Pořádná štípaná?! Sharaputdin Magomedov zná prvního soupeře v UFC | Shorties

 11. Pingback: Šampion Israel Adesanya jasně předpovídá, jak si poradí se Stricklandem

 12. Pingback: Rountree se blýskl nádherným KO a promluvil o sporu se Stricklandem - discordmmawatch.site

 13. Pingback: Elon Musk zápas nechce? Zuckerberg poskytl zajímavé vyjádření | MMA Shorties

 14. Pingback: Špatná zpráva pro vyzyvatele Paradeisera? Losene Keita je prý na misi - discordmmawatch.site

 15. Pingback: Tak to je úlovek! RedFace do svých řad získalo bizarní pouliční legendu - discordmmawatch.site

 16. Pingback: Elon Musk zápas nechce? Zuckerberg poskytl zajímavé vyjádření - discordmmawatch.site

 17. Pingback: Karlos Vémola pomáhá s přípravou na Clash of the Stars bitvu se Žralokem? - discordmmawatch.site

 18. Pingback: Pořádná štípaná?! Sharaputdin Magomedov zná prvního soupeře v UFC - discordmmawatch.site

 19. Pingback: Šampion Israel Adesanya jasně předpovídá, jak si poradí se Stricklandem - discordmmawatch.site

 20. Pingback: Polská organizace vyfoukla předním světovým organizacím neporažený prospekt - discordmmawatch.site

 21. Pingback: Drummer Tadeáš Růžička: The attacked girl showed a photo of a monocle, the attacker does not protect himself from anything - The Storiest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *