Tak to je nečekaný zvrat! Benda má špatnou zprávu pro fanoušky i Clash vedení?

Benda

Karlos Benda před časem informoval, že bohužel přišel o soupeře na blížící se turnaj Clash of the Stars 8, který se koná na konci června v Ostravě, takže se začalo pátrat po novém oponentovi, z čehož byl Benda evidentně hodně frustrovaný, což nakonec nabralo nečekaný směr.


Profackoval Bejra a pak dostal KO! Freescoot si sype popel na hlavu a omlouvá se

„Původní myšlenka byla ´zápas o Bendu´, kde ONI vybrali soupeře, kteří se o mě mají utkat. Nyní však kvůli zranění vítěz odstoupil a druhý ze záhadných důvodů je úplně mimo hru. Najednou slyším na streamech od čáve, jak Benda měl jen další potravu, jak si Benda vybral dalšího slabého soupeře a jak mu dáme někoho pořádného.

Vždyť to ONI vybírali ty jedince! Ne já! Nevím jak Tomáš Pollák a spol tohle dělají, ale začíná mě to čím dál víc srát. Třešnička na dortu je teď to, že se mě ani nezeptají na můj názor, ale pouze mi oznamují, s kým teda nakonec půjdu. Prostě ´Hej Bendo, čekej jak pes, my ti někoho vybereme´.
    

Ať jdou někam. Na Clash 8 chci KOHOKOLIV, kromě komunity čáve. Borci by si měli uvědomit, že oni potřebuji mě, ne já je. Chci na závěr zdůraznit, že proti čáve jako takovým nic nemám a že v budoucnu se zápasu samozřejmě nebudu bránit jít s kýmkoliv z nich. Snad si jen uvědomí, že Benda na jejich neustálé trapné kecy není zvědavý. Obzvlášť, když s nimi potom mám podepisovat smlouvu. Jinak bych je samozřejmě neřešil. Tedy, jestli na Clash 8 budu mít zápas s jakýmkoliv čáve, bude to jen z respektu k vedení Clash. Takže, nějaký zajímavý vyzyvatel?“ vzkázal Benda prostřednictvím MMA Shorties, že by preferoval soupeře mimo Romy, kteří ho sice ve velkém vyzývají, ale následně si neváží šance.
    

Nakonec to zabalil?

„Přátelé, je zbytečné mi psát a vyptávat se, jak to teď vypadá skrze COTS 8. Aktuálně to řeším s vedením a nikdo nechceme dělat unáhlené závěry. Jen už jsem si prostě musel také dupnout a nenechat ze sebe dělat víte co. Každopádně, ve hře je fakt hodně zajímavých jmen. Některá jistě tušíte a z jiných budete překvapeni. Ještě nějaký čas na řešení je. Uvidíme, jak to dopadne,“ vzkazoval Benda během víkendu, ale dnes poslal přeci jen jinou zprávu. 

„Benda už to taky zabalil. Na pár Clashů chce klid a potom, KDYŽ UŽ TO BUDE, tak úplně jinak než do teď. Nazdar, smradi,“ oznámil totiž Benda, že už mu evidentně došla trpělivost a dává si tedy pauzu. Uvidíme, jak se ještě celá věc vyvine, ale je jasné, že se objevily komplikace.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *