Tak to je nádhera! Martin Buday se utká s bývalým šampionem UFC

Slovenský zápasník Martin Buday (13-2) si zatím v organizaci UFC vede velmi dobře. Naposledy sice podlehl Shamilu Gazievovi, ale pro Martina to byla vůbec první porážka v UFC, kde má nyní bilanci 4-1. Slovenský těžkotonážník si nedávno vysloužil novou smlouvu a nyní hlásí další zápas a velice atraktivního soupeře, který by mu mohl získat hodně pozornosti.


Tak to je nečekaný zvrat! Benda má špatnou zprávu pro fanoušky i Clash vedení?

Martin Buday vstupoval do posledního zápasu s Gazievem z 52. místa světového žebříčku těžké váhy. V tomto souboji se mu nedařilo podle představ a nakonec padl ve druhém kole na TKO. Nyní Martin drží 70. místo ve světovém žebříčku a vyhlíží další souboj. Do cesty se mu nyní postaví bývalý šampion těžké váhy UFC!  

Martin Buday nedávno na svých sociálních sítích avizoval, že je v jednání další zápas. Netrvalo dlouho a Martin má potvrzenou další UFC bitvu! V šestém zápase v prestižní organizaci UFC se utká s bývalým šampionem těžké váhy a veteránem Adreiem Arlovskim. Kde se souboj uskuteční?

Zápas Buday vs Arlovski se uskuteční 15.6. na galavečeru UFC Fight Night 243 v Apexu v Las Vegas. Arlovski táhne šňůru tří porážek a jeho výkony v poslední době poklesly. Nejprve padl s Marcosem Rogeriem de Limou, poté s Don´Tale Maysem a naposledy s Waldem Cortesem-Acostou. 45letý zápasník načíná svůj 25. ročník své bohaté kariéry. V té dokázal získat titul UFC a také ho obhájil.

Arlovski je na druhé pozici v historických tabulkách v počtu zápasů v organizaci UFC, kde jich nastřádal hned 41. Před ním už je pouze nestárnoucí veterán Jim Miller (43). Arlovski drží rekord v počtu vítězství v těžké váze – 21, ale také nejvíce signifikantních úderů v těžké divizi – 1511. Aktuálně Arlovskiho najdeme na 72. místě ve světovém žebříčku, což je dvě místa za Martinem Budayem.     
1 komentář na “Tak to je nádhera! Martin Buday se utká s bývalým šampionem UFC”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *