Tak pozor! Pirát vstupuje do situace kolem Čepa a posílá jasný vzkaz

Pirát Čepo

V návaznosti na to, že souboj Čepo vs Peňáz v Bratislavě bohužel neuvidíme, jsme vás informovali o výzvě, která přišla od šikovného řidiče ještěrky Oleho Magnora, který by si prý na Čepa klidně troufal. Žebříčkově by navíc souboj dával smysl. Nyní se však do věci vložil i Pirát, který má jasný vzkaz.

Válka není u konce! Žralok Jonas Magard se po prohře dozvěděl šílené informace

„Co takhle Viking, který rád bojuje a zápasí? Na říjen mám zatím volno. Jsem připraven na válku,“ ozval se po poslední výhře nad Mikuláškem Ole Magnor, který na Štvanici dokázal doručit další ukončení. V minulosti totiž ukončil Kotalíka a nyní i Mikuláška, který poté ukončil kariéru.

Souboj Čepo vs Magnor by rozhodně dával smysl. Vlasto je totiž aktuální trojka divize, zatímco Magnor po poslední výhře šestka. Oba borci mají mezi sebou jen Peňáze, který je ze hry, a Khajevanda, kterého už Vlasto odmítl. Před Čepem je pak případně kamarád Pirát, který na Štvanici tvrdě prohrál, a nebo Bryczek, který si jasně řekl o titulovou šanci.

Právě Pirát se však evidentně rozhodl, že situaci trochu zamotá. „Ten, kdo vyzývá mého bratra, vyzývá i mě,“ reagoval Samuel Krištofič na výzvu od Magnora a přihlásil se o možný zápas. Pirát je aktuálně po tvrdé prohře s Bryczekem, který ho hned na začátku prvního kola tvrdě trefil a po dalším dobíjení byl rychle konec. Samuel tak přišel o titulovou odvetu s Kinclem, ale samozřejmě stále zůstává na vrcholu divize. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale s ohledem na poslední výkony by víc dával smysl souboj Čepo vs Magnor, i když to na první pohled není takový tahák, který bychom si asi na Bratislavu představovali.
    

Matěj Peňáz vysvětluje odstoupení ze zápasu

„Moje zranění z února stále bohužel není v pořádku. A já nemůžu plnohodnotně trénovat, připravovat se na zápasy.

Řekl jsem to už v Bratislavě, že nechci slibovat žádné datum, což jsem opravdu nechtěl. Nikdo vám totiž předem neřekne, jak dlouho zabere rekonvalescence. Ti, kdo o tom museli vědět, ty jsem pravidelně informoval o mém zdravotním stavu. Takže to nebylo překvapení.

Před 14dny jsem skrz stálé problémy s loktem podstoupil další magnetickou rezonanci, která ukázala, že ruka není kompletně zahojená a stále tam mám ruptury v oblasti 2 ligamentů. Aktuálně ještě čekám na další názory od doktorů ohledně operace a budu se i nadále řídit jejich radami.
   

Tenhle rok je pro mě zatím plný problémů, ale i to k životu patří. Chci poděkovat partnerům, kteří mě teď drží, když nemohu zápasit,“ vysvětlil Matěj Peňáz na svém IG profilu, proč bohužel není schopen v říjnu nastoupit do zápasu.

Doufejme tedy, že se celou věc brzy podaří vyřešit, protože Money je stále jedním z největších talentů domácí scény, kterému se předpovídá velká budoucnost. Minulý rok sice boj o UFC nevyšel, ale letos přišla další pozvánka. Sice se jí nepodaří využít, ale je evidentní, že má liga mistrů Moneyho stále v hledáčku. Nyní je však na prvním místě ruka a zdraví.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *