Tadeáš Růžička vysvětluje, proč by neměl být zavřený za mřížemi

Růžička

Už nějakou dobu rezonuje tuzemskou scénou kauza bojovníka Tadeáše Růžičky, který na sociálních sítích sdílel velice znepokojivé video, které začalo masivně kolovat a v souvislosti s nímž byl následně obviněn ze dvou trestných činů, za což mu případně hrozí až 3 roky odnětí svobody. Sám Mawar však vysvětluje, proč za mříže nepatří.


 

Chimaev dal Švédsku, které mu dalo domov, sbohem a emigroval do nové země

„Věřím v to, že všechno se děje z nějakého důvodu a že Bůh nám dává jak zkoušky, tak i tresty. Kdyby to tak mělo přinejhorším být, tak by mě to mrzelo hlavně kvůli rodině. Já sám bych to nějak přežil, jsem teď v nejlepších letech, tak je to prostě škoda, obzvlášť za něco, za co si nemyslím, že bych měl jít sedět,“ rozpovídal se Růžička pro kanál Red Card, který vede bývalý fotbalista a také známý bouřlivák Řepka (přepis Extra.cz).

„Přece jenom, neznásilnil jsem dítě, nezabil jsem dítě, nikoho jsme nezabil, zvířata jsem netýral. Nepřijdu si jako veřejný nepřítel nebo nebezpečná osoba, co se nemůže nikde pohybovat a musí být zavřená.“

O tom, jak moc je Růžička nebezpečný a jaký případně přijde trest, rozhodnout příslušné orgány, což bude nějakou dobu trvat. Mawar tak jistě do vynesení rozsudku stihne titulový zápas, který nedávno potvrdilo vedení RFA. Tadeáš se totiž na turnaji, který vzniká i ve spolupráci s organizací IAF, utká s Mikulou. Uvidíme tedy, jak do té doby celá kauza pokročí a v jakém rozpoložení a formě Růžička do souboje nastoupí, protože je jasné, že bude velkým favoritem. 

Rozhovor s Jakubem Müllerem, který se odmítl účastnit akce, na které bude Mawar

Ahoj Jakube, ty ses nedávno poměrně ostře vyjádřil ke kauze Tadeáše Růžičky. Tento týden však bylo oznámeno, že se vrací do zápasového tempa a představí se na listopadovém turnaji RFA x IAF. Co ty na to jako rozhodčí, který pravidelně dozoruje nad zápasy v organizaci RFA? 

Jako rozhodčí na to říkám asi to, že já se osobně turnaje rozhodně nezúčastním. V NBA dostal Ja Morant trest na 25 zápasů za to, že se na IG ukázal se zbraní. Přitom nikomu nic neudělal. A to se bavíme o superhvězdě s platem 197 milionu dolarů za 5 let. V MMA momentálně žádná kultura není ani vzdáleně, takže můžeme klidně vidět v přenosu zápasit odsouzeného vraha proti někomu, kdo byl odsouzen za těžké ublížení na zdraví. Nicméně já jako rozhodčí si mohu vybrat, co pískat nebudu.Nejen sociálními sítěmi kolovalo video, ale zatím je vše v řešení. Myslíš, že by měl být Růžička suspendován do doby, než to vyřeší policie, nebo by měl zápasit?

Samozřejmě. V UFC se vyhazovalo za nevhodné vtipy na Twitteru. Miguel Torres udělal vtípek o znásilnění a letěl. Ale u nás to organizace dvakrát neřeší, což je jejich věc. Já si mohu maximálně vybrat, kde pískat. Navíc bych byl při jeho zápase považován za zaujatého, když jsem už jednou prohlásil, že to je primitivní tupé hovado.V minulosti jsme na české scéně viděli několik kriminálních živlů. Proč je podle tebe zrovna „případ Růžička“ tak medializován?

Tak je to i tím, že většina serverů se modlí k jedinému Bohu a to je počet kliknutí. Proto taky za poslední týden je víc článků o zápase Mikuláška se soupeřem, který měl 5 zápasů na amatérské lize, než má Dvořák za celou UFC kariéru. Bohužel dnes platí, že čím větší retard, tím je to pro lidi zajímavější. A servery se nesnaží posouvat pozornost směrem ke skutečným sportovcům. Místo toho se vezou na vlně Kotlárů a podobného odpadu.Čím si myslíš, že je to způsobeno, že si dnes raději tisíce lidí přečtou článek například o Mikuláškovi, ale čistě sportovní články si přečtou pouze nadšenci pro ten sport?

MMA publikum je u nás hodně mladé a často sportu vůbec nerozumí. Pamatujete si ještě kolik lidí si myslelo, že má Mikulášek šanci proti Vémolovi? Doufám, že se to časem zlepší a posune jiným směrem. Třeba boxerské zápasy Jaka Paula jdou ve sledovanosti dolu, což je skvělá zpráva. Lidi zajímá něco, co je nové. Nemyslím, že na Diega Kotlára budou chodit 10 let jako na Vémolu. Lidem bych poradil: ‚Když vás štve, o čem se píše, tak na to neklikejte a nekomentujte. To je jediný způsob, jak se toho zbavit‘.


10 komentářů na “Tadeáš Růžička vysvětluje, proč by neměl být zavřený za mřížemi”

  1. Je to Hňup, který nemá na ulici mezi lidmi co dělat, když se chováš jako zvíře, patříš za mříže a přeju ti ať si sklidíš to co jsi zasel. Dělat arogantního frajera na někoho, kdo v životě nestál v ringu a je to obyčejný člověk + to ještě dávát na sociální síť je ukázka tvé „inteligence“
    Doufám že tam shniješ ty prase.

  2. Je to jenom vylízaná palice bez jakéhokoli respektu a bez jakékoli sportovní etiky. Doufám, že bude po zásluze odměněn.

  3. vylizanej debil arogantní…za těmi mřížemi by ti to teprve slušelo…na bojové scéně nemá sračka jako ty co dělat…bez charakterni krysa…

  4. Tupej bezmozek, od kterýho by meli dat všichni sponzori ruce pryc. Ostuda tohoto sportu.Mikulásek je proti nemu inženyr s diplomem.Dal bych trest v řádů let a pokutu v řádech 100tisicu. Jestli je nema, tak at si to jde odmakat do vezeni v ramci treninku. Minimalne bych naparil 5letou podminku.

  5. Mám rád vašu stránku len nechápem kôli čomu sem stále pchate tohto zmetka.Kolko ľudí nepochopí jeho vlastné video?Čo je to za picus,aký dement musíš byť aby si to nepochopil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *