Svět bojových sportů reaguje na spojení organizací PFL a Bellator

V pondělí se objevila zpráva, že společnost Professional Fighters League (PFL) dokončila koupi organizace Bellator od společnosti Paramount Global. Společnost PFL získala koupí Bellatoru obrovské množství špičkových bojovníků a její kombinovaná soupiska zápasníků se nyní svou velikostí vyrovná UFC. Jak na tento krok reagovali nejen MMA zápasníci? 


Jiří Procházka a změna váhové kategorie? BJP tým má jasný názor a plán

Jake Paul 

Je to velký den pro všechny bojovníky PFL a Bellatoru a fanoušky MMA. Čím silnější budeme, tím více příležitostí bude pro všechny.

Francis Ngannou

PFL mění hru. Gratuluji k oznámení, které mění pravidla hry v MMA. Příležitosti pro sportovce PFL a Bellatoru pod touto hlavičkou jsou nekonečné.

Kai Kamaka III

Skvělé. Teď, když můžeme, udělejme turnaj PFL/Bellator na Havaji, Ray Cooper III bude hlavní hvězdou a já budu bojovat pod ním na kartě. Sen se stal skutečností.

Megan Anderson

To je pro tento sport obrovský úspěch! Bude zajímavé sledovat, jak se vše vyvine..
Josh Thompson 

Těším se na bojovníky a nové výzvy, kterým budou čelit po sloučení soupisek obou organizací. Jaké zápasy byste je chtěli vidět jako první?

Randy Costa

Velký krok pro MMA. 

Adam S. Kovacs (spolumajitel organizace Karate Kombat)

UFC stále vítězí, ale PFL udělala dobrý krok, díky němuž je soutěžení mezi organizacemi lepší. Budou z toho těžit bojovníci, fanoušci i týmy zápasníků, což je skvělé.

Patricio Freire

Těším se na to, jak to bude probíhat a jaké zápasy čekají bojovníky Bellator MMA a PFL MMA. Doufám, že PFL je chytrá a Mike Kogan a štáb půjdou s dohodou ruku v ruce.

Dan Hardy

Oh, yeah!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *