Stošić znovu úřadoval! Martínek bohužel tvrdě padl hned v prvním kole

Dnes se Třinci koná druhý galavečer KSW v České republice, na kterém se představilo hned několik tuzemských zástupců. Bohužel ne všem se dnes dařilo. Leo Brichta si dokázal poradit s Romanem Szymanskim. Michala Martínka čekal souboj s Darkem Stošičem, který nejspíše určí dalšího titulového vyzyvatele v těžké váze KSW.


 

Organizace KSW chystá další turnaj v České republice! Vyprodá O2?

Michal Martínek sice začal bez respektu a s Darkem Stošičem si nic nedaroval. Český reprezentant se prezentoval opět přesným box, když soupeře rozebíral precizním jabem. Bohužel zápas pro českého bojovníka skončil předčasně. Stošič nejdříve trefil kop na hlavu, který Martínkem lehce otřásl, ale poté následovala výměna, ve které trefil levý hák a zasáhl bradu Michala Martínka, který se poroučel k zemi a rozhodčí rychle ukončil souboj.  

Vypadá to tedy, že Darko Stošič si zopakuje souboj se šampionem Philem De Frisem, se kterým se poprvé utkal na turnaji KSW 67, kde padl v pátém kole na submisi. Michal Martínek si v KSW bohužel připisuje druhou porážku v řadě. 

Dnes tedy z českých reprezentantů uspěl pouze Leo Brichta, který ve třetím kole ukončil polského zápasníka a bývalého titulového vyzyvatele Romana Szymanského. Na další galavečer KSW v České republice se můžeme těšit 17.2.2024, který podruhé zavítá do liberecké Home Credit Areny. Na turnaji v Třinci byl oznámen také další zápas Viktora Pešta, který se na galavečeru KSW 89 utká s bývalým šampionem organizace FEN Szymonem Bajorem.  

KSW 87 – Výsledky:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *