Organizace KSW chystá další turnaj v České republice! Vyprodá O2?

25.2. polská organizace KSW vkročila na český trh, když se představila v Liberci. Dnes KSW uspořádá druhý galavečer v České republice a už nyní odhalila plány, ve kterých počítá s další návštěvou naší země. Kde se organizace představí tentokrát a jaké má další plány v České republice?

Kyselá situace a vymyšlený příběh? Promotér Novotný popřel informace od KSW

Poprvé navštívila organizace KSW Českou republiku letos 25. února. Galavečer KSW 79 se konal v Liberci v Home Credit Areně. Již dnes zavítala organizace KSW se svým turnajem podruhé do České republiky. Galavečer KSW 87 právě probíhá v třinecké Werk Areně, kde bylo odhaleno, že se KSW potřetí vrátí do Česka.  

Galavečer KSW 91 se uskuteční 17.02.2024 a podruhé ho bude hostit liberecká Home Credit Arena. Pro tento turnaj zatím nebyly ohlášeny zatím žádné zápasy, tudíž by se v následujících dnech mohly objevit první jména, která se na třetím galavečeru v České republice představí.    

Spolumajitel organizace KSW Martin Lewandowski byl hostem Artura Mazura v pořadu Klatka po Klatce. Během rozhovoru také padl dotaz na případný galavečer KSW v Praze. Co na to řekl Lewandowski? 

„Ano, plánujeme, řeknu vám upřímně, i na příští rok. Zda se nám to podaří, je zatím otázkou, ale přesto bych zde nechal prohlášení. Skutečně, dříve nebo později budeme muset do Prahy jet. Nezapomeňte, že pokaždé, když jedeme do zahraničí, musíme budovat nové vztahy, média, zápasníci, fanoušci a tak dále. Chce to čas, je to proces. Možná příští rok, ale myslím, že si dáváme čas na potvrzení tohoto prohlášení. Ale myslím si, že příští rok bychom měli být připraveni, i proto, že pražská O2 arena je o polovinu, ne-li čtyřikrát větší než jiné haly. O2 Arena je tak velká, že je potřeba se na to pořádně připravit, mít rozjetý stroj. Dvacet tisíc lidí je hodně, musíme být dostatečně atraktivní. Tento produkt – KSW – je na českém trhu nový, takže potřebujeme čas, abychom tu dobře zakořenili,“ řekl Lewandowski (přepis myMMA.pl). 

KSW 87 – Průběžné výsledky:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk

 O. Polischuck  def  Filip Macek Sub, 4:06 R1

 M. Dreczkowski  def  Vojtech Garba Unanimous Dec

 Adrian Dudek  def  Lukáš Dvořák Unanimous Dec

 Sahil Siraj  def  A. Abdulkadirov KO/TKO, 3:16 R1

 Dawid Kareta  def  Josef Štummer KO/TKO, 4:10 R1

 Tobiasz Le  def  Carl McNally KO/TKO, 2:52 R3


2 komentáře na “Organizace KSW chystá další turnaj v České republice! Vyprodá O2?”

  1. Pingback: Skvělý Leo Brichta v napínavém souboji nakonec soupeře tvrdě dobil

  2. Pingback: Stošić znovu úřadoval! Martínek bohužel tvrdě padl hned v prvním kole

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *