Smůla se lepí na paty! Vašek Mikulášek bohužel hlásí další špatnou zprávu

Mikulášek

Vašek Mikulášek v poslední době nezažívá to nejlepší období. Na Štvanici velice rychle, načež oznámil pauzu, která však trvala jen chvíli, protože hbitě kývl na hlavní zápas turnaje FABRIQ 3, v jehož třetím kole však zbytečně odklepal a nejspíš se tak připravil o výhru. Mluvilo se tedy o krizi, kterou pak Baba Jaga podtrhla konfliktem na turnaji OKTAGON 47, což vedlo k propuštění z OKTAGONu. Mikulášek se tak nyní poohlíží po novém angažmá, ale bohužel přišla další rána.


 

„Nechápu!“ vypráví naštvaný Cverna, jak se jeho kamarád Vémola strašně změnil

Vašek dnes totiž bohužel přišel o svůj IG profil. Objevují se informace, že mu byl odcizen a nebo že byl zablokován, což by po posledním hanbatém příspěvku, který najdete níže, možná dávalo smysl, ale tak či tak je Mikulášek bez původního profilu, který byl ve skutečnosti náhradní, protože úplně původní mu byl na narozeniny ukraden.

Asi není nikomu třeba vysvětlovat, jak důležité v dnešní době sociální sítě jsou a jak velký mohou mít vliv na případné jednání o další cestě. Čísla totiž mají velkou sílu a Mikulášek jich má aktuálně málo. Naštěstí má však ještě další náhradní profil, na kterém ho můžete sledovat, než se mu snad vrátí jeden z původních profilů. Nový účet najdete ZDE.

 
    

Novotný o tom, jak se Mikulášek vykartoval z OKTAGONu

„Když chceme nastavovat nějaká pravidla, tak musíme začít sami u sebe. Chceme ten sport držet na nějaké úrovni. Řeknu to takhle. Vašek měl žlutou kartu a možná už jel i na oranžovou. Teď přišla červená, protože tohle nemůžeš udělat. Hlavně, když víš, že už máš dvě žluté a je zázrak, že ještě nesedíš na lavičce nebo v šatně. Nemůžeš přijít na naší akci a chovat se takhle. Prostě to nejde.

Zavolali jsme si a poděkovali jsme si. V moment, kdy to Vašek zvednul, tak začal omluvnou a zároveň rozlučkovou řeč. Ani nečekal, co mu řeknu. Posral si to sám. Já však vždy říkám, že nezapomínáme na lidi, kteří pro nás udělali nějakou práci a kteří nám pomáhali budovat značku.
         

Ani oni však nemohou zapomínat na to, že si v uvozovkách nejsme nic dlužni a že si chceme pomáhat, ale ve má své hranice, za které se nedá jít. Když tu hranici párkrát otestuješ, tak už bys měl vědět, že za ní nemůžeš přejít, protože už tam můžeš zůstat,“ vysvětlil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že už když Mikuláškovi volal, tak Vašek věděl, že je zle a konec.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *