Jiří Procházka dává nahlédnout do zákulisí! Jak to ve skutečnosti bylo s uvolněním titulu?

Procházka

Na konci minulého roku jsme se všichni těšili na titulovou odvetu Procházka vs Teixeira 2, která měla být pro Jiřího první titulovou obhajobou. Osud tomu však chtěl jinak. Jiří se totiž krátce před zápasem ošklivě zranil, takže byl nucen ze souboje odstoupit. Navíc také uvolnil titul šampiona, který klidně mohl držet až do poloviny letošního roku. UFC věc tehdy podalo tak, že to byl Jiřího nápad, což všichni ocenili, ale sám BJP dal nyní nahlédnout do zákulisí a prozradil, jak to ve skutečnosti bylo.


 

Smůla se lepí na paty! Vašek Mikulášek bohužel hlásí další špatnou zprávu

„Nechci o tom moc mluvit, protože už je to vlastně všechno za mnou. Řeknu to však takhle – to, že uvolním titul, nebyl můj nápad. Souhlasil jsem však s tím a potvrdil jsem to. Dohodli jsme se tak a já navíc věřím, že až znovu vstoupím do klece po tom všem, co se stalo, tak se titulu znovu zmocním. Věřím, že ho dokážu znovu získat. Proto jsem na to přistoupil a uvolnil jsem titul,“ vysvětlil Jiří Procházka v rozhovoru pro Shak MMA.

Ve skutečnosti tedy s nápadem na uvolnění titulu přišlo vedení UFC, na což Jiří nakonec přistoupil. Součástí dohody však naštěstí bylo to, že až bude BJP připraven naskočit zpět do boje, tak okamžitě dostane titulovou šanci, což se také potvrdilo. Původně se mluvilo o souboj Hill vs Procházka, ale Jamahal se bohužel zranil, takže nakonec padla volba na Pereiru, což je snad ještě lepší možnost.

Aktuálně tak máme před sebou epický souboj, na který dojde 11.11. na turnaji UFC 295 v New Yorku, kterému vévodí titulový duel Jon Jones vs Stipe Miocic. Není tedy asi třeba nikomu vysvětlovat, o jak obrovskou akci půjde. Navíc se mluví o tom, že pro Jonese i Miocice by mohlo případně jít o poslední zápas kariéry, díky čemuž bude celá akce ještě o to speciálnější.
     

UFC 295: Startovka

Jon Jones vs. Stipe Miocic

Jiří Procházka vs. Alex Pereira

Diego Lopes vs. Pat Sabatini

Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade

Frevola vs. Benoît Saint-Denis

Matt Schnell vs. Steve Erceg

Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez

Jared Gordon vs. Mark Madsen

John Castañeda vs. Kang Kyung-ho

Joshua Van vs. Kevin Borjas 

Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev

Jamall Emmers vs. Dennis Buzukja

Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *