Slovenský bijec Buday se pochlubil velkým úspěchem a hlásí další zápas

Slovenský zápasník Martin Buday (13-2) si zatím v organizaci UFC vede velmi dobře. Naposledy sice podlehl Shamilu Gazievovi, ale pro Martina to teprve byla první porážka v UFC, kde má nyní bilanci 4-1. Slovenský těžkotonážník si nedávno vysloužil novou smlouvu a nyní hlásí další zápas.


Možný ban? Novotný naštvaně reaguje na Bejrovu facku iSport novináři

Martin Buday vstupoval do posledního souboje s Gazievem z 52. místa světového žebříčku těžké váhy. V tomto souboji se mu nedařilo podle představ a nakonec padl ve druhém kole na TKO. Nyní Martin drží 70. místo ve světovém žebříčku a vyhlíží další souboj, který by se měl podle našich zdrojů aktuálně domlouvat.  

Martin Buday se tento týden také pochlubil velkým úspěchem. Včera som dosiahol ďalšiu métu v mojej kariére, po 13 rokoch mi bol udelený Black Belt v Brazílskom Jiu-Jitsu. Ďakujem @walmaro @gremlin.jiujitsu a celému teamu @ground.system.gym,“ pochlubil se Martin Buday na sociálních sítích.  

Ohledně Martinova dalšího zápasu víme, že se slovenský bojovník neutká s Kubáncem Despeignem ani s Waldem Cortesem-Acostou, kteří si to rozdají mezi sebou. Právě tyto dva borce si nedávno Martin vytipoval, ale hned na to byl oznámený jejich vzájemný zápas. S kým byste rádi viděli Martina Budaye v jeho dalším souboji v UFC?  

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Martin Buday (@badysbjj)
1 komentář na “Slovenský bijec Buday se pochlubil velkým úspěchem a hlásí další zápas”

  1. Pingback: Přesně mířená a byl konec! Martínek má za sebou skvělou KSW bitvu | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *