Přesně mířená a byl konec! Martínek má za sebou skvělou KSW bitvu

Polská organizace KSW se dnes poprvé představila ve Francii. Na galavečeru XTB KSW 93 se uskutečnil také česko-francouzský souboj v těžké váze, v němž se utkal čtvrtý zápasník žebříčku KSW Michal Martínek (10-5) s bývalým přemožitelem Alexandra Cverny – Princem Aounallahem.

Slovenský bijec Buday se pochlubil velkým úspěchem a hlásí další zápas

Michal Martínek měl za sebou tři zápasy v organizaci KSW. Naposledy se představil fanouškům v říjnu loňského roku, kdy však musel v kleci uznat převahu Darka Stošiće. Předtím prohrál sporným rozhodnutím rozhodčích s Danielem Omielańczukem a zvítězil nad Filipem Stawowym.

Nyní ho čekal souboj s Princem Aounallahem, pro kterého to byla premiéra v polské organizaci. Aounallah přešel v roce 2022 z polotěžké do těžké váhy a zatím v této divizi nenašel přemožitele. V loňském roce získal a poté obhájil pás francouzské organizace Hexagone MMA v těžké váze. Na Michala Martínka čekal nelehký úkol.

Michal Martínek byl od začátku aktivnějším zápasníkem a naháněl Prince po oktagonu a přidával tvrdé kopy. Francouz se začal osmělovat po dvou minutách, ale Martínek ho i díky skvělému pohybu do ničeho vážnějšího nepustil. V poslední minutě úvodního kola to byl opět Martínek, kdo byl aktivnější.

Český bojovník pokračoval v dobré práci na nohou a v přesných úderech. Prince se snažil vracet, ale neúspěšně. Těsně před polovinou druhého kola přišla chvíle Michala Martínka, který si počkal na vhodný moment, vyslal rovnou zadní a poslal Prince k zemi. Martínek si tak připisuje druhé vítězství v KSW!

Na galavečeru KSW ve Francii se ještě představí také šampion dvou váhových divizí domácí hvězda Salahdine Parnasse, který bude obhajovat titul lehké váhy proti prozatímnímu šampionovi Valeriou Mirceovi, který naposledy porazil českého bojovníka Lea Brichtu. Galavečer KSW 93 můžete sledovat od  19:00 také na TV Tipsport.