Sexy RedFace zápas? Exmilenky Karlose Vémoly se spolu utkají v kleci

RedFace

TISKOVÁ ZPRÁVA REDFACE: Zápas, který česká MMA scéna ještě neviděla. Ten již 9.12. představí organizace Red Face. Právě pod jejich záštitou se totiž proti sobě postaví dvě ženy, které na sebe upozornily tím, že byly milenkami bijce Karlose Vémoly. A co jim na tom vadí? Obě si totiž myslely, že jsou jedinečné a byly překvapené, že český Terminátor má víc bokovek.


Fanoušci vytvořili petici za vyloučení Rocka z OKTAGONu! Shem reaguje

Denise Ayverdi a Zdeňka Černá alias Lulu toho mají mnoho společného. Obě mají slabost pro plastické úpravy a obě byly milenkami Karlose Terminátora Vémoly. A právě druhý bod jim oběma leží hodně hluboko v žaludku. Tak moc, že právě Lulu vyzvala svou tmavovlasou sokyni k zápasu v kleci.

„Přijala jsem výzvu od Lulu. Asi všichni tušíte proč. Mezi námi je dlouholetý spor,“ přiznala hned na úvod předzápasové tiskové konference Ayverdi. A Černá ji doplnila. „Lidi, kteří čtou bulvár ví, že jde o Karlose Vémolu. Obě jsme s ním ve stejnou dobu randily. A já netušila, že má ještě někoho, kromě Lely. Takže se nemusíme. Je to už pár let. Doufám, že tentokrát si to dokážeme vyříkat,“ říku Lulu, která nezastírá, že se jí dotklo, že nebyla jedinou milenkou Karlose Vémoly.
    
    
   

„Mně to docela vadí, protože jsem měla pocit, že jsem jeho jediná bokovka v životě. A pak se ukázalo, že ne,“ pobavila svou naivitou Lulu, který podle svých slov nechápe, že si Karlos jako jednu ze svých  bokovek vybral právě Ayverdi.

„Žárlíš, že mám větší prsa, než ty,“ ťala do živého Denise a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Měly bychom si je poměřit. To by je ale musel někdo vzít do ruky,“ reagovala Lulu, která přiznala, že zápas nebude v klasickém MMA, ale víc sexy. U plácané přes zadeček ale rozhodně nepůjde.

Jak dopadne zápas o nejlepší milenku Karlose Vémolu? To se ukáže už 9. prosince v UNYP areně, kde jednou provždy zjistí, která z nich má navrch. Vstupenky na třetí galavečer Red Face jsou stále k dostání a to na stránkách ticketportal.cz.


2 komentáře na “Sexy RedFace zápas? Exmilenky Karlose Vémoly se spolu utkají v kleci”

  1. AdamosBicakos

    Dneska v kostole ne sak podekovat jezisovi🤣 za 20 cm bicak :boar: 20 cm🐗 cicinu sak chapes a babky zamnu my ohovarali ze mam maly tricak tak ja ze jakoooo instantne som jej dal z biblinou bombu na temeno 🤣 a druhej vedla nej som preventivne rear naked choke na cecok 🤣 farar nechapal tak som mu osral oltar sak povedz ty🐗 🤣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *