Série výher je pryč! Smutný Robert Bryczek reaguje na hodně neúspěšnou UFC premiéru

Bryczek

Úplně původně se po demolici Piráta na Štvanici mluvilo o souboji Kincl vs Bryczek, který sliboval atraktivní podívanou. Sám šampion přiznal, že právě borci jako Bryczek jsou pro něj skvělou motivací, protože představují zajímavou hrozbu. Na souboj však nedošlo a ani nedojde, protože Polák zamířil do UFC, kde měl tento víkend premiéru. Původně měl bojovat s Kinclovým přemožitelem Duraevem, ale nakonec dostal náhradního soupeře, který se zdál hodně porazitelný. Bohužel se však ukázalo, že v UFC žádní snadní soupeři nejsou.


 

Soud vynesl verdikt! Tadeáš Růžička dostal trest v souvislosti s ostře sledovanou kauzou

„Takhle jsem si svůj debut v UFC rozhodně neplánoval, ale člověk plánuje a Bůh se směje. Takový je prostě sport. Jako zkušený bojovník mohu jen říct, že se učím, nehledám výmluvy, vracím se do práce a na cestu vítězství. Už jsem si tím prošel vícekrát a udělám to znovu.

Dostal jsem spoustu podpůrných zpráv, samozřejmě i slova kritiky, ale všechno to beru. Děkuji vám a mému týmu za vaši obětavost. Odvedli jsme spoustu tvrdé práce a to je také jediný důvod, proč mě teď tak bolí sportovní ego, protože jsem to nedokázal ukázat. Na zdraví těm, kteří vytrvali! Vždy se vrátíme silnější! Oss,“ reagoval Bryczek, kterého prohra samozřejmě mrzí, ale evidentně nevěší hlavu.

Robert už v minulosti prohry zažil, takže dobře ví, jak s nimi pracovat. Před vstupem do UFC měl sérii 5 výher v řadě (všechny hned v prvním kole), tak uvidíme, jak se mu bude dařit v dalších zápasech.
 

Potieria si souboj pochvaloval

„Cítím se plný emocí. Všichni by si měli dávat pozor, protože mám v rukách ty nejnebezpečnější zbraně na světě. Jsem mladý a hladový a k tomu pohledný, což je kombinace, které nikdo nemůže konkurovat. V téhle váze si na mě nikdo nepřijde. Jsem z Ukrajiny a věřím v Boha. Jednoho dne budu šampionem střední váhy,“ reagoval Potieria na výhru nad Bryczekem, který se v podstatě nedostal do zápasu. V prvním kole se totiž hra hodně kouskovala kvůli faulům, z čehož paradoxně profitoval faulovaný soupeř, který se dostal do tempa a hrozil celou řadou útoků, na které Robert nenašel odpověď.

„Věděl jsem, že jsem na cestě k výhře. Před šesti dny mi volal můj manažer Ali Abdelaziz, který se mě ptal, jestli jsem připraven, že prý pro má zápas. Hned jsem souhlasil, protože jsem vždy připravený. Je jedno, jestli to je 6 dní před zápasem. Měl jsem méně času na shazování, což se podepsalo na mé výdrži, ale i přesto jsem to zvládl. Příště to bude ještě lepší.“
UFC Fight Night 236: Výsledky

Jack Hermansson def. Joe Pyfer Decision (unanimous) (48–47, 48–47, 48–47)
Dan Ige def. Andre Fili KO (punches) 1 2:43
Ihor Potieria def. Robert Bryczek Decision (unanimous) (30–27, 30–27, 29–28) 
Gregory Rodrigues def. Brad Tavares TKO (punches) 3 0:55
Michael Johnson def. Darrius Flowers Decision (unanimous) (30–27, 30–27, 30–27
Rodolfo Vieira def. Armen Petrosyan Submission (arm-triangle choke) 1 4:48
Carlos Prates def. Trevin Giles KO (punch) 2 4:03
Bolaji Oki def. Timothy Cuamba Decision (split) (28–29, 29–28, 29–28)
Loma Lookboonmee def. Bruna Brasil Decision (unanimous) (29–28, 29–28, 29–28) 
Marcin Prachnio def. Devin Clark Decision (unanimous) (30–27, 30–27, 30–27) 
Max Griffin def. Jeremiah Wells Decision (split) (29–28, 28–29, 29–28) 
Bogdan Guskov def. Zac Pauga KO (punches) 1 3:38
Hyder Amil def. Fernie Garcia TKO (punches) 2 2:12
 Daniel Marcos vs. Aori Qileng No Contest (accidental groin kick) 2 3:28
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *