Robert Bryczek prchá z OKTAGONu do UFC? Co k věci řekl jeho manažer?

Bryczek UFC OKTAGON

V návaznosti na OKTAGON Štvanici a souboj Bryczek vs Pirát bylo potvrzeno, že se výhledově dočkáme titulové bitvy Kincl vs Bryczek, která slibovala hodně zajímavou podívanou. Nabídla by totiž střet zkušeného komplexního borce a bombardéra, který ničí jednoho soupeře za druhým. Nyní to však vypadá tak, že bychom o tento skvělý zápas mohli přijít. Objevily se totiž zprávy o tom, že Polák míří do ligy mistrů. 

Promotér Novotný reaguje na Britovo selhání! Co bude s bývalým šampionem dál?

Twitter profil UFC Roster Watch, který, jak název napovídá, kontroluje soupisku organizace UFC a pravidelně informuje, kdo už na seznamu není a kdo je naopak na seznamu nový, totiž informoval, že je Robert Bryczek novou akvizicí UFC. To přitom nedávno naznačovala i legendární Joanna Jedrzejczyk.

„Moc se těším, až Roberta Bryczeka v blízké době uvidím v UFC. Rozhodně ho sledujte, protože je to excelentní válečník, který má navíc velké srdce a obrovský talent,“ chválila UFC veteránka Joanna Jedrzejczyk, která se do MMA světa nesmazatelně zapsala jako jedna z nejlepších bojovnic všech dob. 
 

Zmíněný profil se většinou nemýlí, protože funguje na bázi automatického robota, který prochází databáze a na jejich základě zveřejňuje info. Zajímavé je, že tweet na svém profilu sdílel i manažer Amadeusz Rybica, což všichni brali jako jasné potvrzení, že Bryczek míří do UFC.

„Aktuálně mohu potvrdit jen to, že jsme s UFC v kontaktu. Zatím není co oznamovat,“ vysvětlil však Rybica pro MMA Shorties, že je sice tým s UFC v kontaktu, ale že zatím není možné informace o přestupu potvrdit.

Uvidíme tedy, jak se situace dále vyvine. Promotér Novotný totiž v návaznosti na nominace v MMA Oskarech mluvil o tom, že UFC vystrkuje drápy a snaží se získat různá jména. Bryczek by tak nemusel být prvním ani posledním jménem, které se z OKTAGONu případně přesune do ligy mistrů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *