Promotér Novotný reaguje na Britovo selhání! Co bude s bývalým šampionem dál?

Brito Novotný

Promotér Ondřej Novotný nedávno v přímém přenosu oznámil, že Kaik Brito už není šampionem OKTAGONu, protože se rozhodl vydat jinou cestou, kterou byl boj o UFC smlouvu. Tou dobou to mohlo být Britovi v podstatě jedno, protože jistě věřil, že se do ligy mistrů dostane. Ve středu ráno je však už situace jiná. Kaik totiž neuspěl a musí nyní přemýšlet nad tím, kudy povede jeho další cesta. Co na výsledek říká promotér Novotný a jak vidí Kaikovu budoucnost?

Co se to děje?! UFC vystrčilo drápky a OKTAGON je rázem bez mega zápasu?

„Davide, čau. Moc jsme si toho neřekli. Je tady David Kozma. Davide, víš, že dnes v noci prohrál Brito? Musíme se dohodnout, jestli ho chceš zbít. Jo? Ok, tak to necháme uzrát,“ loučil se promotér Ondřej Novotný během svého fotbalového podcastu s Davidem Kozmou, který evidentně navštívil OKTAGON kanceláře. Novotný navíc hned naznačil, že je souboj Kozma vs Brito 2 znovu na stole.

„Chce zbít Brita, ale uvidíme. Brito nám prohrál v Dana White´s Contender Series. To je jiný podcast. Je to však tak, když vsadíš na špatnou kartu. Jak je ten život svinský. Pro něco se rozhodneš a místo toho, aby si jako tady David bojoval o 300 000 euro a měl obrovskou smlouvu, tak najednou si dostal 5 000 dolarů, které si do toho stejně vrazil a máš hovno a musíš se vrátit za Novotným a říct: ´Co teď?´.
  

Já mám naštěstí Brita rád. Je to skvělý kluk, který žije ve slumu. Všichni ho máme rádi, takže nemusí prosit ani nic podobného. On ho přitom na konci druhého kola měl. Já jsem však říkal, že i kdyby vyhrál na body, tak mu smlouvu nedají. Není atraktivní, neumí slovo anglicky, žije ve slumu. Nic kolem něj není americké. Neposlouchal.“

Zdá se tedy, že Kaik rozhodně nemá dveře do OKTAGONu zavřené. Jen je otázkou, co bude jeho další zápas. Dostane hned šanci zabojovat o titul, který neprohrál, ale přišel o něj kvůli tomu, že se vydal za svým snem, a nebo si bude muset titulovou šanci znovu zasloužit? To se jistě výhledově dozvíme.
 

Jak na duel reagoval UFC prezident Dana White?

„Nebudu lhát, u tohohle zápasu jsem byl sakra hodně na vážkách. Elliott je obrovský srdcař, tvrďák a osobnost. Mám na bojových sportech rád mnoho věcí, ale jedna z mých nejoblíbenějších je to, jak nám borci ukazují, jak moc chtějí uspět a jak moc chtějí vyhrát. Dnes to nikdo nechtěl víc než právě Oban Elliott. Dám ti šanci, kluku. Hodně štěstí,“ reagoval Dana White na souboj Brito vs Elliott a potvrdil tak kontrakt pro Kaikova přemožitele.

White zároveň rozdal dva další kontrakty pro borce, kteří ukončili zápasy před limitem. Bojovnice Knutsson sice vyhrála, ale jen na body, což na Whitea neudělalo takový dojem, takže porušil dosavadní trend, kdy každý vítěz dostal kontrakt, a tentokrát vítězku neobdaroval. „Na papíře splňuje vše a je šikovná, ale dnes jsem to tam prostě neviděl. Musí ještě nabrat nějaké MMA zkušenosti,“ vysvětlil White.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *