Psychopat Bejr nás všechny napálil a chytil do pasti? Jaký Aleš ve skutečnosti je?

Bejr

Psychopat Bejr je unikátní postavou YouTube scény a bizarního světa, kde se těší velké oblibě a pozornosti. Aleš přitom před lety začal s plánem na dobré skutky. Pokoušel se totiž bezdomovce dostat z ulice, ale postupem času zjistil, že je to vlastně nemožný úkol, protože z ulice vlastně ani nechtějí a jsou na ní spokojení. Trochu tedy změnil směr a začal fanouškům nabízet bizarní show a masku psychopata, díky které se proslavil. 


 

Takže je jasno? Tohle má být důkaz hlavního zápasu turnaje UFC 300

„Manželka z toho byla ze začátku rozčarovaná, přešlá. Pak jsem jí ale vysvětlil, že je to show, kontroverze. Jsem možná asi jediný v České republice, že jo? A co nám to přináší? Já nepotřebuju peníze. Dělám všechno pro rodinu, aby se měly dobře. Teď jsou v Egyptě. A já, až tam poletím, tak pak udělám stream. Koupím si šáňo, doutník a budu se smát lidem z moře s mou rodinou. Kdo pak vyhrál?“ rozpovídal se Bejr pro CNN Prima NEWS o své roli Psychopata, která samozřejmě neodráží to, jak se chová v běžném životě.

Aleš je totiž skvělý herec, který svou roli dotáhl do dokonalosti, „Můžu říct, že když je to uvěřitelné a lidi si vážně myslí, že jsem takový magor, tak jsem to udělal dobře. Je mým cílem to tak udělat.“

Bejr samozřejmě nemůže být úplně „normální“, protože by jinak vše nedokázal tak věrně zahrát, ale je jasné, že je třeba rozlišovat Psychopata Bejra a Aleše Bejra, což jsou dvě odlišné figury.
       

Jaká pravidla si Bejr přeje na duel s Le Sym?

„Pokud by souhlasil, tak bez rukavic. Přemýšlím, že kdyby nechtěli malou klec, tak bych to klidně nechal na tu velkou klidně. Bylo by pro mě zajímavé jít bez rukavic, kde bych mohl využít sílu a možná i váhu. Vysněný zápas s Le Sym by byl tedy bez rukavic s tím, že by se šla pravidla MMA s lokty i koleny. Samozřejmě to nemůže být bez pravidel, to já vím. Tam bych se opravdu snažil nefaulovat. Pokud bych prohrál, tak to pro mě není ostuda. Uzavřel by se spor a já bych šel do důchodu s nějakým pěkným výdělečkem. 

Pokud by on měl špatný den a já dobrý a nad něčím by se zamyslel a já ho trefil, tak bych pokračoval, protože jsme se domluvili, že bych další Clash moderoval já a on by tam seděl v těch dámských šatech. To si myslím, že ho to nebaví. To by byla celosvětová ostuda. By tam seděl v šatech vedle mě? Já bych mu vždycky řekl: Buď ticho Lesýčko. To by bylo hodně,“ prozradil Psychopat Bejr pro kanál Ondřej Němec, jaká by chtěl pravidla a co by v případě jeho výhry následovalo.
      

Proč se souboj stále odkládá?

„Bejr dostane šanci dostat na budku a to ode mě. To je poslední zápas, který ho v Clash čeká. Až to nastane, tak to bude konec Aleše Bejra nejenom v Clash, ale na celém internetu,“ reagoval Tomáš Le Sy pro iSport.cz, zda ještě Psychopat po diskvalifikaci dostane v organizaci šanci.

Na blížící se akci to však nebude, „V Ostravě to nejspíš nebude. Pracujeme na tom. Nechceme to uspěchat. Já mám dost starostí s tím jak to celé funguje. Vše se učíme. Jsme tady 7 galavečerů, to není moc. Práce je pořád hodně a nemám prostor se věnovat tréninku. Když už do zápasu půjdu, tak nechci riskovat to, že s někým, kdo je o 25 kg těžší, prohraju kvůli tomu, že nebudu v kondici. Chci se připravit a na to teď nemám prostor.“

Duel se tak bohužel posouvá kvůli tomu, že Le Sy nemá prostor na přípravu, tak uvidíme, kdy se dočkáme a jestli vůbec, protože Bejr už ztrácí trpělivost a mluví o konci v organizaci.
15 komentářů na “Psychopat Bejr nás všechny napálil a chytil do pasti? Jaký Aleš ve skutečnosti je?”

 1. Pingback: Novotný slibuje, že si to vyžere! Rock hrdinně reaguje na možný zápas na nepřátelské půdě v ČR

 2. Pingback: Slovenský obr Tomáš Možný vysvětluje, proč nakonec UFC nabídku odmítl | Shorties

 3. Pingback: Humburger má nového soupeře! Do cesty se mu na KSW 91 postaví "Banán" | Shorties

 4. Pingback: OKTAGON šampion Losene Keita apeluje na fanoušky a má na ně prosbu | Shorties

 5. Pingback: Konec?! Veronika Zajícová reaguje na "špíny" Dostálovou a Gelnarovou | Shorties

 6. Pingback: Sebereflexe, po které fanoušci volali?! Mawar Tadeáš Růžička se přeci jen mění?

 7. Pingback: Čeští fanoušci budou skřípat zuby? Rock se chlubí, jak si ho OKTAGON hýčká

 8. Pingback: Vašek Mikulášek zmiňuje hned několik důvodů, proč si to chce dát se svalovcem Enžlem

 9. Pingback: Možná nevíte, že UFC McGregora původně nechtělo! Pomohl až Ivan Buchinger

 10. Pingback: Turnaj OKTAGON 53 v Oberhausenu na poslední chvíli hlásí změnu | Shorties

 11. Pingback: Zuckerberg dostal varování kvůli přehnané vášni pro nebezpečné a "smrtící" MMA

 12. Pingback: Matúš Juráček přiznává, jak moc ho mrzí, že nebude na turnaji OKTAGON 58 v Edenu

 13. Pingback: Drzý Shem Rock už si dokonce troufá i na Terminátora Karlose Vémolu? | Shorties

 14. Pingback: Fanoušci mluví o neúctě! Co prý bude první zápas turnaje UFC 300? | Shorties

 15. Pingback: Talentovaný OKTAGON nováček se rozpovídal o tom, co se mu nelíbilo v RFA | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *