„Psycho“ Prchal reaguje na nesmyslnou štípanou na RFA v Maďarsku

Organizace Real Fight Arena se podruhé představila mimo Českou republiku a Slovensko a opět navštívila Budapešť. Na turnaji RFA 13 se představil také mladý a talentovaný Dominik Prchal, který v zápase s domácím Zaláném Forgém nejdříve tahal za kratší konec provazu, ale nakonec souboj dovedl do vítězného konce.

Možný soupeř pro Procházku, Pereiru a další? Polo-těžká váha UFC dostane posilu?

Skvělé utkání předvedli Dominik Prchal ze Spejbl Gymu a domácí Zalán Forgó, kde jsme viděli neustálou akci po všechna tři kola a po tvrdé štípané se na body radoval právě český zápasník Dominik Prchal. Jaké byly jeho dojmy bezprostředně po zápase? 

„Bylo to tvrdý a byl jsem lepší až v těch dalších kolech. Mám extrémní fýzu, takže nemám problém se třemi koly, ale klidně i s pěti. Otočky mám fakt rád a pořád je se Spejblem (trenér Ondřej Hutník) trénuji. Spejbl je na mě tvrdej až dost, jsme nejtvrdší gym. Soupeř byl fakt tvrdý a bylo to drsný. Nyní si dám pár dnů pauzu a pak do toho vletím znovu. Mám 12 tréninků týdně a víkendy chodím běhat,“ řekl Dominik „Psycho“ Prchal pro Celebrity revue.

Podívejte se na nejlepší momenty ze zápasu Dominik Prchal vs Zalán Forgó, který se odehrál na galavečeru RFA 13 v Maďarsku. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený RFA Magyarország (@rfa.magyarorszag)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *