Promotér Tomáš Le Sy odhaluje plány a cíle bizarní stáje Clash of the Stars

Clash of the Stars

Bizarní organizace Clash of the Stars, v jejímž čele stojí bývalý OKTAGON zápasník Tomáš Le Sy, se nám poprvé představila na konci roku 2021 s tím, že první turnaj se konal na konci ledna 2022 v Českém Tešíně na hranicích mezi Českou republikou a Polskem. Tehdy asi málokdo tušil, jak velký fenomén se z projektu stane. Teprve osmý turnaj totiž organizace dokázala vyprodat doslova během pár hodin, což je husarský kousek, na který se samozřejmě pokusí navázat i v budoucnu. Plány jsou totiž velké.


 

Známý XFN a OKTAGON veterán nakonec za loupeže dostal ještě přísnější trest

„Po produkční stránce, když se bavíme o světlech, kamerách a tak dále… My bychom dávno mohli skočit o 5 levelů výše, ale chceme to postupně dávkovat. Těm lidem, kteří chodí pravidelně, chceme dát pokaždé něco nového. Po této stránce je to možné stále posouvat, protože se technologie posouvají.

Po zápasnické stránce? Chceme tam tahat známější lidi a větší jména. Chceme větší YouTubery. Jsem v kontaktu a dlouhodobě jednáme se známými jmény. Tam je stále prostor. Cíl je však udržovat ten level, který je vysoký. Každý trh, i ten česko-slovenský, mý svůj potenciál. Nemůžeme každý měsíc vyprodávat O2 Arénu. To nejde a není ani tolik termínů. Navíc by se lidé přejedli. Chceme si udržovat standard a dávat zhruba 4 galavečery ročně,“ prozradil promotér Tomáš Le Sy pro kanál Tělo na Tělo, jaké má organizace aktuálně plány a cíle.
   

V plánu je i mega zápas Benda vs Žralok

„Ano, ten zápas bude, ale ne na osmé akci. Na osmičce se Karlos Benda představí… Devátá akce bude na podzim, ale zatím nechci přesně prozrazovat. Bude brzy a v České republice. Plánujeme to,“ potvrdil Jakub Jíra během rozhovoru pro Televizi Barrandov, že na osmé akci, která se koná v červnu v Ostravě, půjde do akce i stálice organizace Karlos Benda, který se následně nejspíš utká s rivalem Žralokem, který slíbil, že pokud Karlos na souboj vezme, tak je připraven se vzdát výplaty ve prospěch rivala.

„Předpokládám, že mi dáte ještě nějaký oříšek, než dostanu tu svou odměnu a to je Karlos. Karlose je moje jediná odměn, protože moje odměna bude převedena na jeho účet,“ potvrdil Žralok, že počítá s tím, že jeho výplata půjde soupeři.

„Do O2 bych s tím souhlasil a ať si klidně ty peníze vezme. On to totiž bude potřebovat, protože rekonvalescence bude dlouhá. Doufám, že váha bude do 1 000 kg. Ať má třeba 600 kilo, je mi to jedno. Já budu mít svých 94 nebo 95.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *