Promotér Novotný vysvětluje, proč Kelt Jungwirth nevěděl, že jde 5 kol

Novotný

O hlavní zápas posledního turnaje OKTAGON 55, skrze který se organizace poprvé podívala do Stuttgartu, se postarala odveta Jungwirth vs Pukač 2, která proběhla na celých pět kol, na jejichž konci se z další výhry nad slovenským rivalem radoval Kelt. Toho k výhře hnalo i publikum, které za ním stálo a mohutně jej podporovalo, což Christian potřeboval, protože o tom, že je zápas na pět kol, se prý dozvěděl hodně pozdě. Jak je to možné?


VIDEO: Podívejte se, jak se Psychopat Bejr radši omluvil stovce naštvaných nájezdníků

„Zdravím Stuttgart. Rád bych tímto vyjádřil obrovský respekt soupeři. Zatleskejte mu prosím. Až včera po vážení jsem se dozvěděl, že jdeme 5 kol. Museli jsme tedy trochu změnit taktiku. Byl to opravdu těžký zápas. Robo ukázal, jak skvělou má obranu proti takdownům. Chtěl bych také poděkovat rodině, hlavně mamince, ale i trenérům a sponzorům. Když jsem začínal, tak jsem zápasil před hrstkou diváků a teď tady je vyprodaná hala. Miluju MMA jako nikdo jiný a jsem moc vděčný za to, že mohu žít svůj sen. Dám si teď 2 týdny pauzu a budu se věnovat dcerce. Na to se moc těším. A také se těším na 12.10., kdy se objevím ve Franfurtu,“ reagoval Jungwirth hned po výhře, který prozradil, že celou přípravu žil v tom, že jde s Pukačem na 3 kola. Nakonec však bylo třeba kol 5.

K situaci se nyní ve svém vysílání vyjádřil i promotér Novotný, „Je to strašně zvláštní věc. My jsme se o tom začali bavit den předem. Já jsem to i říkal jeho manažerovi, ale všechny hlavní zápasy, pokud nejsou oznámené krátkou dobu před soubojem, tak je to pět krát pět. Všichni to vědí a je to historie OKTAGONu. Bylo to na grafice, všude se o tom mluvilo a bylo to i v našich dokumentech. I zápasová smlouva, která se posílá zhruba 8 dní před turnajem, protože na jeden zápas jsou dvě smlouvy, to obsahuje. Když jsi však salámista, tak se některé věci dozvíš na poslední chvíli. Ok, beru to částečně i na nás, ale je to pravda. Najednou mi v pátek vyvolával manažer a ptal se, jestli to je pět krát pět.“

 

Co nás čeká?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Aby vs Creasy – o titul muší váhy

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Wanliss vs Siraj

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs Catacoli

Staines vs Cigánik

Diedrick vs Hromek

Dohnal vs Hendil

Frimpong vs Mullen
 

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

Adamia vs Brčić

Raška vs ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss/Siraj

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Paradeiser vs Torres

Barborík vs ?

Čepo vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *