Promotér Novotný reaguje na RFA diskvalifikaci Mikuláška a zastává se Toroka

Novotný Mikulášek Torok

Poté, co byl odejit z organizace OKTAGON MMA, se Vašek Mikulášek domluvil s bizarní organizací Clash of the Stars, ale také s organizací RFA, kde tuto sobotu absolvoval svou premiéru, která, jak už je bohužel u Baby Jagy zvykem, skončila kontroverzí a nakonec i diskvalifikací. Jak na celou věc reagoval bývalý šéf Ondřej Novotný?


Vedení organizace UFC má bohužel pro Jiřího Procházku špatnou zprávu

„Poslední vyjádření k tomu blbcovi. Omlouvám se všem za své chování. Za to se omluvím, protože to bylo nemístné. Nebylo to na místě. Já však moc dobře vím, že jsem ho do rozkroku trefil jen jednou. Zbytek šlo do vnitřku stehen. Vím to moc dobře. Nebudu to však s nikým řešit. Je to tam jasně vidět. Ti blbci z jeho týmu to i sdíleli na stories a je to tam jasně vidět, že jsem potřetí ty koule netrefil. Gabriel je však takový, že když vidí, že to nefunguje, což většinou nikdy nefunguje, tak automaticky hledá cestu ven.

Chápu, že lidí nechápou, proč jsem se k němu tak choval, ale věřte, že jsem měl k tomu jasný důvod. Urážel mě od začátku. Bral jsem ten zápas s tím, že se známe a že to bude v pohodě zápas. Žralok však měl větší odvahu než on. Žralok byl víc bojovný než on. Žralok si víc věřil než on. To je největší trapas. Žralok měl větší koule než on. To je největší ostuda. Lidi z jeho města mi psali, že se za něj stydí. Všichni totiž viděl, jak nahrané to bylo. 

Já vím, co to je. Mě odvezli dvakrát do nemocnice poté, co mě někdo napálil do koulí. Já vím, co to je. Nepostavíš se. Prostě se nepostavíš na ty nohy ani náhodou. Za mě je to sráč. 

Nejvíce mě na tom sere to, že jsem ho bral jako normálního kluka. Ale pak šel a říkal lidem, aby fandili tobě, že já jsem feťák. Bezdůvodně a bez ničeho. Pak si mě urážel dál, když jsem měl mámu v nemocnici. Jel si do mě a pak ses omlouval do zpráv. Jaká ty jsi kunda? Já jsem do toho zápasu nastupoval 30%. A i těch 30 % na něj stačilo,“ omluvil se Mikulášek na IG za své chování, ale rovnou hned poslal další výpady směrem k rivalovi.

 

Novotný reaguje

„Já to řeknu takhle… Zažil jsem strašně málokrát za těch x tisíc zápasů, které jsem viděl na vlastní oči, a stovky turnajů, na kterých jsem byl, že to ty koule trefilo tak, že se to muselo ukončit. Když už je to však trefené tak, že to bolí, tak to bolí a prostě to nejde. Nemyslím si, že by byl Gabriel Torok vysraný z Vaška Mikuláška. Vůbec, ani chvíli. Nemyslím si, že on je ten typ, který by to hrál. 

Tam to není o intenzitě a místě zasažení. Je to o tom, jak to trefí tu kouli ve chvíli, kdy na ní suspenzor narazí. Může to být 30% úder, ale zmáčkne se to a nateče to a máš pocit, že to vyplivneš. Je ti zle a chytají tě mdloby. On tam i psal, že hodinu v šatně nemohl udělat pár kroků a pořád měl bolesti. Vím, že jsou případy, kdy kluci přišli o kouli doslova a do písmene následkem úderu.

  

Není to žádná prdel, i když se to dost často zlehčuje. Nezáleží na tom, zda je to ta největší kopačka, kterou jsi kdy viděl, ale záleží na tom, jak ten úder dopadne,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání.

Torok byl totiž ze strany Mikuláška i některých fanoušků označen za simulanta, s čímž samozřejmě slovenský borec nesouhlasí. S ohledem na to, jak duel dopadl a jak velká zlá krev mezi oběma borci je, se předběžně počítá s odvetou, což však zatím nebylo oficiálně potvrzeno, protože se o věci bude teprve jednat.

 

Co nás čeká?

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs ?

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Scheck vs Serbezis

Austin vs Wójcik
20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Wanliss vs Siraj

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs Cigánik

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen
 

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

Sanikidze vs Nezhad

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss/Siraj

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Paradeiser vs Torres

Barborík vs ?

Bogdanović vs Keita/Sardari
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *