Promotér Le Sy reaguje na novinky kolem Mikuláška! Má Clash o Babu Jagu zájem?

Clash Le Sy Mikulášek

Ještě v době, kdy byl součástí organizace OKTAGON MMA, mnozí mluvili o tom, že Vašek Mikulášek hlavně svým chováním patří spíše do bizarní organizace Clash of the Stars, než do gigantu, který se postupně rozpíná po Evropě. Nyní se Baba Jaga může do Clash skutečně dostat. Přišla totiž suspendace a propuštění, takže se Mikulášek bude muset poohlédnout po novém angažmá. Bude mít bizarní stáj Tomáše Le Syho zájem?


 

Asi to dává smysl! Bývalý šampion Israel Adesanya se loučí s MMA světem

„S Vaškem jsem byl v kontaktu už nějakou tu dobu zpátky, teď jsem s ním ale dlouho nemluvil. Nemůžu proto říct, jestli bychom o něj zájem měli či ne. Neznám jeho názor, co plánuje ani jaké má představy o naší případné spolupráci. Je možné, že s ním o tom mluvit budu, v tuhle chvíli se tím ovšem nezabývám,“ prozradil Le Sy pro Kaocko.cz.

Mikulášek by se samozřejmě do Clash svým chováním skvěle hodil, protože by se postaral o nejedno drama, „Jestli by byl pro nás Vašek dál zajímavý? Odpovím, že asi ano, že by pro nás zajímavý byl. Něco už dokázal, má nějaké jméno a lidi ho velmi dobře znají. Samozřejmě vnímám, že kromě dlouhé řady fanoušků je tu i spousta těch, co ho tolik nemusí, ale to už k tomu patří.“
     

Facka, která ho stála místo v OKTAGONu, by samozřejmě nebyla překážkou, protože v Clash je laťka posunutá úplně někam jinam, „Že dal facku Müllerovi a ten z toho spadl na zadek? Hezký, no… Určitě se to ale ani neblíží tomu, co jsme viděli u jiných.“

Uvidíme tedy, jak se to s Mikuláškem dále vyvine. Dá se totiž předpokládat, že o slovo se přihlásí i další bizarní organizace RedFace, která aktuálně pracuje na své druhé akci, na které by se měl představit i Íránský Hulk a další více či méně kontroverzní tváře.
    

Do RFA jsou dveře zavřené

„V tuhle chvíli pro nás Vaškův příchod téma určitě není. Upřímně říkám, že ho mám moc rád, známe se hodně dlouho. Ale nemyslím si, že by teď mohl být přínosem pro naši organizaci,“ reagoval pro Kaocko.cz promotér Boris Marhanský na novinky ohledně Mikuláška.

Důvod je poměrně jasný – v RFA totiž působí právě zmíněný Jakub Müller, jehož služeb si organizace cení, „Jakub Müller je skvělý rozhodčí i trenér. Má u nás hned několik svých zápasníků. Jelikož se Vašek dostal konfliktu právě s ním, nebylo by asi dvakrát vhodné, abychom mu teď nabízeli smlouvu. Mít je oba pod jednou střechou by nejspíš nedělalo dobrotu. Kdybych si musel vybrat, tak vážně kvalitní rozhodčí, s nímž nejsou spojeny žádné skandály, bude pro mě vždycky nejvíc.“

Müller už například odmítl působit na akci, na které bude Tadeáš Růžička bojovat o titul, takže upsáním Mikuláška by mohlo dojít na to, že by Jakub v RFA přestal působit úplně. 
  

Mikulášek reagoval

„Nechci se vyjadřovat k momentální kauze, ale k tomu, co o mně řekl majitel jiné organizace. Vzpomínám si, když mi moje manažerka volala a ptala se mě, jestli bych se nemohl sejít s nějakým pánem a pomoct mu. Já jsem to samozřejmě přijal a dostal jsem nesmyslnou, opravdu pohádkovou nabídku. To klidně přiznám. Zůstal jsem však věrný OKTAGONu. 

V konečné fázi si pak přečtu, jak o mně někdo mluví jen kvůli tomu, že u nich někdo pracuje a dělá tam rozhodčího. Frajer mě ještě shodí místo toho, aby se mě zastal, když už nic. Docela se mě to dotýká. Nejde mi o to, že bych v té organizaci chtěl zápasit, ale jde mi o to, jak se ten člověk zachoval. Přeju mu jen to nejlepší. Doufám, že ještě strašně dlouho vydrží, že třeba bude ještě bojovat tak měsíc dva než to položí,“ reagoval Mikulášek na svém IG profilu, kterého se slova Marhanského evidentně dotkla.
   

RFA v minulosti oslovilo celou řadu bojovníků, kteří byli nějak spojení s organizací OKTAGON MMA. Byl mezi nimi evidentně i Mikulášek, který údajně dostal hodně lákavou nabídku, ale tu se rozhodl odmítnout a místo přestupu i nadále zůstal v OKTAGONu.

Kam Mikulášek podle vás zamíří?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


2 komentáře na “Promotér Le Sy reaguje na novinky kolem Mikuláška! Má Clash o Babu Jagu zájem?”

  1. Pingback: Klein líčí, jak by si na ulici v souboji bez pravidel poradil se svalovcem Enžlem | Shorties

  2. Pingback: Hlavní právník UFC líčí, jak agentura USADA nechutně zneužila Conora McGregora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *