Přestup do UFC se nekoná? Venom Page se představil na turnaji PFL!

Anglický zápasník Michael Venom Page (21-2) tento rok oznámil, že mu skončila smlouva s organizací Bellator a rád by se porozhlédl po novém působišti. Fanoušci si již dlouhou přejí, že Page uvidí v organizaci UFC a tomu také nahrávala uniklá fotka UFC, na které měla organizace připravený zápas Michael Page vs Kevin Holland. Jenže na včerejším turnaji PFL, se Page objevil uprostřed oktagonu, kde si také střihnul staredown. Na sociálních sítích se tak začaly šířit spekulace, jestli Page s organizací UFC opravdu smlouvu podepsal…

Účastníci druhého ročníku Tipsport Gamechanger: Kdo je favorit?

Po desetiletém působení v organizaci Bellator se jeden z oblíbených anglických zápasníků možná přesune do jiné organizace. Šestatřicetiletý Page minulý měsíc prozradil, že otestuje volný trh MMA a chce svou kariéru posunout tam, kde ještě nikdy nebyla. V pátek během evropského finále organizace PFL vstoupil do oktagonu Michael „Venom“ Page, aby si dal staredown s vycházející francouzskou hvězdou Cedricem Doumbem. 

Během pobytu v kleci Page v souvislosti s tímto zápasem prohlásil: „Uvidíme, co se stane v budoucnu“ a sociální sít X (dříve Twitter) se naprosto zbláznila ze spekulací. Někteří dokonce zašli tak daleko, že tvrdili, že staredown byl oficiálním oznámením jeho podpisu. Ještě minulý měsíc jsme všichni šíleli z toho, že se hovoří o zápase mezi ním a Kevinem Hollandem. To už však vyvrátil samotný Holland, takže už jsme se přesvědčili, jak bujná může být fantazie.
To, že se bojovníci sejdou v kleci nebo v ringu, aby si dali staredown a potkali se tváří v tvář, není zase taková novinka. Conor McGregor to udělal na začátku letošního roku na Bare Knuckle a Jon Jones to udělal mimo oktagon na začátku letošního roku také na PFL. Ani jeden z těchto zápasníků nedělal žádné prohlášení. Bylo to jen pro příležitost k focení a budování spekulací, a to se povedlo.

Doumbe je bývalý šampion polotěžké váhy v kickboxu v organizaci Glory a v současnosti neporažený MMA bojovník. V září letošního roku debutoval v PFL velkolepým způsobem, když na turnaji PFL Europe 3 knockautoval Jordana Zeba během devíti sekund. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *