Pettis v trilogii porazil Hendersona! K vidění byl i pekelný kop na hlavu!

V pátek večer se Pettis a Henderson utkali v zápase na akci Karate Combat 43 v The Expo World Market Center v Las Vegas, což bylo již potřetí, co se tito dva bývalí šampioni UFC střetli. Stejně jako v prvních dvou zápasech si pro vítězství došel Anthony „Showtime“ Pettis. Na turnaji Karate Combat byla k vidění cela řada povedených výkonů.

VIDEO: Jake Paul se proti boxerovi blýsknul výstavním KO!

Anthony Pettis se po většinu zápasu snažil o bleskové útoky inspirované právě karate, jako jsou kopy s otočkou nebo Superman punch. Henderson mezitím dával kopy do lýtek, údery do těla, tlačil, čímž si vybudoval brzký náskok. 

V průběhu zápasu oba bojovníci zvýšili svou agresivitu, Henderson přidal na tempu a Pettis začal zasazovat nepříjemné protiúdery. Na konci pěti kol se zdálo, že Henderson udělal dost pro vítězství, ale rozhodčí rozhodli, že je nutné ještě šesté kolo. V tom vypadal o něco lépe Pettis, který dokázal přesvědčit rozhodčí, že by mělo jít vítězství na jeho stranu. Rozhodčí nakonec Pettisovi přisoudili vítězství a poté vyzval k zápasu komentátora akce Karate Combat Georgese St-Pierra, který zdvořile odmítl.
V hlavním předzápase získal veterán UFC Sam Alvey inaugurační titul šampiona v těžké váze, když zvítězil nad Rossem Lavinem na body. Alvey byl o poznání větší než šampion střední váhy a této velikostní výhody využil, když zasadil podstatně více tvrdých úderů, což mu nakonec vyneslo vítězství. Poté Alvey vyzval volného zápasníka Darrena Tilla k první obhajobě titulu. Na turnaji Karate Combat byly k vidění tvrdá ukončení a níže se můžete podívat na nejlepší momenty. 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *