VIDEO: Jake Paul se proti boxerovi blýsknul výstavním KO!

V pátek večer se v hotelu Caribe Royal v Orlandu na Floridě Jake Paul utkal s profesionálním boxerem Andre Augustem a předvedl možná nejlepší výkon celé své kariéry, když Augusta knockautoval velkým zvedákem v čase 2:32 prvního kola. Paul také prozradil, co plánuje v roce 2024.

VIDEO: Joker Ilič svou šokující výhru nepotvrdil! Uvidíme trilogii?

Jake Paul splnil slib daný fanouškům a v prvním kole Augusta tvrdě knockautoval. Na rozdíl od většiny Paulových soupeřů během jeho devítizápasové profesionální boxerské kariéry byl August skutečným profesionálním boxerem a do pátečního večera vstupoval s bilancí 10-1. Přesto si August vedl hůř než všichni Paulovi předchozí soupeři a od začátku působil vlažně a nejistě.

Možná to bylo proto, že Paul vypadal lépe než kdykoli předtím, předváděl lepší pohyb, snahu o údery do těla a zlepšil objem. V průběhu kola Paul vyslal čistý úder, který vyrazil Augustův chránič a poslal ho na zem bez šance překonat počítání. Po zápase Paul prohlásil, že tento zápas byl umlčením jeho kritiků – a vánočním dárkem pro všechny jeho přátele. Na téma, co bude dál, byl pak Paul poněkud zdrženlivější a řekl, že příští týden bude mít velké oznámení. 
Jake Paul řekl, že jednoduše plánuje aktivní rok 2024, kdy bude pokračovat v kariérním růstu. „Více boxerských zápasů, více zkušeností, více času v ringu, pod jasnými světly, zůstat aktivní, a pokud budou chtít přijít zápasy o velké peníze, tak jsem také pro,“ řekl poté Arielu Helwanimu. „Ale teď se soustředím na to, abych byl nejlepší na světě a vytvořil jeden z největších sportovních příběhů v historii sportu.“

Vítězství posunulo Paulovu profesionální bilanci na 8-1 s pěti vítězstvími na knockaut. Je to také jeho první knockout od roku 2021, kdy v odvetném zápase ukončil bývalého šampiona UFC Tyrona Woodleyho.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Full Violence ™ (@fullviolence)

 1 komentář na “VIDEO: Jake Paul se proti boxerovi blýsknul výstavním KO!”

  1. Pingback: Pettis v trilogii porazil Hendersona! K vidění byl i tvrdý kop na hlavu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *