Perez, která porazila Pudilovou, hájí svůj pikantní profil a reaguje na Stricklanda

Perez

Ailin Perez, která bohužel na body porazila Lucii Pudilovou, patří mezi bojovnice, které vlastní soukromé profily, které plní více či méně pikantním obsahem. Zrovna u Perez se dá říct, že se nebojí ukázat doslova všechno, ale i přesto trvá na tom, že jde o umění.

Jiří Procházka a změna váhové kategorie? BJP tým má jasný názor a plán

Šampion střední váhy Sean Strickland totiž mluvil o tom, že když bojovnice nemají talent, tak se rády uchýlí k pikantním profilům, které jim pak generují zajímavé příjmy. Však taková VanZant se například chlubila, že za jeden den na OF platformě vydělala více peněz, než za celou kariéru v UFC.

„Je mi vlastně jedno, pokud se někomu nelíbí to, co dělám. Se svým životem budu nakládat tak, jak chci já. Pokud se někdo chce na můj profil podívat, tak může, je nyní totiž zdarma. Ráda bych také uvedla, že můj profil není o por*ografii, ale jde o umění. To všichni moji sledující dobře vědí a vy se o tom také můžete přesvědčit,“ reagovala Perez na kritiku od Stricklanda.

Záběry z profilu už v minulosti unikly na internet a je třeba říct, že jde spíše opravdu o syrovou por*ografii, než o nějaké decentní umění, které nechává prostor fantazii. Ailin totiž ukazuje doslova vše…
  

Pudilová soupeřku obvinila z podvodu

„Tento zápas byl pro mě velmi náročný. Soupeřka se po podání infuze (což je v UFC nelegální) vrátila silnější.

Jsem si vědoma toho, jaké úsilí jsem vynaložila do svého zápasového kempu pro tento zápas. Byla jsem dobře připravena, poslouchala jsem své trenéry a plánem bylo nejít na zem, ale udržet zápas ve stoje, kde bylo cílem tlačit. To jsem ukázala ve třetím kole. Boj byl pro mě nebezpečný, protože jsem cítila, že moje soupeřka má obrovskou váhovou výhodu i s pomocí infuze,“ reagovala Lucie Pudilová a obvinila soupeřku z užití infuze, které jsou v UFC do určité míry zakázané.
 

Sama Perez potvrdila, že kapačku užila, jen je otázkou, zda v dovolené a nebo zakázané míře. Původně se totiž mělo za to, že jsou kapačky určitý čas před vážením a po vážení úplně zakázané, ale kauza kolem šampiona lehké váhy Makhacheva ukázala, že jsou povolené, ale jen v hodně omezené míře. 

Těžko říct, jak moc si pomohla Perez, ale je jasné, že po náročném shazování a několika pokusech vážení přijde podobná pomoc vhod. Vyhrálo to Perez zápas? Spíš ne, ale rozhodně jí to pomohlo s regenerací sil, které pak mohla využít v prvních kolech, které si získala pro sebe.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *