Pereira vs Chimaev? Příběh by to mělo! Podívejte se, co jindy klidný Pereira řekl o Vlkovi

Pereira Chimaev

Všeobecně se počítá s tím, že se výhledově dočkáme titulové bitvy Pereira vs Hill, ale háček je v tom, že je Jamahal stále zraněný a zatím se neví, kdy bude schopen naskočit do přípravy, natož do velkého zápasu. Existuje tedy šance, že Poatan bude potřebovat jiného soupeře. Samozřejmě se nabízí odveta s Procházkou, ale o slovo se hlásí i Khamzat Chimaev, který žádá Danu Whitea, aby mohl Pereiru ukončit. Oba borci se přitom už v minulosti přestřelovali, takže by to mělo příběh.


 

Jiří Procházka a změna váhové kategorie? BJP tým má jasný názor a plán

V době, kdy Alex Pereira otočil souboj s Adesanyou a stal se tak šampionem střední váhy, se mluvilo o možném souboji s Chimaevem. Ten totiž Pereiru vyzýval a dokonce nabízel, že se mohou utkat v Brazílii (akce, kde nakonec Hill porazil Teixeiru a stal se šampionem), na což Alex reagoval s tím, že je pro, ale že se souboj musí odehrát v jiné váze než ve střední, protože by v krátkém čase nemohl dvakrát tak náročně shazovat. V ten moment Vlk poměrně ztichl, protože mu evidentně šlo o titul.

V Alexovi však výměny evidentně zůstaly. Jindy klidný Poatan se totiž v rámci popisu ostatních bojovníků uchýlil k nečekanému výpadu.

Robert Whittaker – válečník

Jon Jones – válečník

Jamahal Hill – dobrý

Jiří Procházka – velmi dobrý

Israel Adesanya – válečník

Khamzat Chimaev – psí prdel
   

Nyní, když je Alex znovu šampionem, tentokrát polo-těžké váhy, se Chimaev ozval znovu. Požádal totiž UFC ředitele Danu Whitea, aby mu Alexe předhodil s tím, že ho prý snadno ukončí.

Chimaev samozřejmě cítí velkou šanci, protože pokud má někde Pereira stále velké mezery, tak je to na zemi, kde Vlk naopak drtivě dominuje. Asi však není nutné zdůrazňovat, že si Chimaev titulovou šanci v polo-těžké váhy rozhodně nezaslouží. Kdyby byl šampionem střední váhy, tak budiž, ale Vlk horko těžko porazil bývalého šampiona welteru Usmana, takže by se měl spíš soustředit na střední váhu. Příběh však souboj má a víme, jak vedení Khamzata tlačí, takže se případně nemůžeme divit ničemu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *